GALERIE: Nejtrapnější status všech dob? Svlečená Dominika Myslivcová vzkazuje holkám, aby dělaly po sexu tuhle šílenou věc!

Co svým fanynkám vzkázala? Foto:
Co svým fanynkám vzkázala?
Foto: Instagram.com

Proč tohle proboha napsala?

Ona si prostě nedá pokoj! Populární bloggerka s image “tupé blondýny“ už řadu let provokuje svými názory a fotkami z luxusu. Svým nejnovějším příspěvkem na sociálních sítích ovšem šokovala snad úplně všechny a ukázala, že se opravdu neštítí ničeho. Pochlubila se klasickou sexy fotkou z dovolené na Maledivách, napsala k ní ovšem status, jenž opravdu nemá obdoby.

Článek

Dominika Myslivcová a její nový song. Foto:

Nejhorší song všech dob?! Dominika Myslivcová se v šílené písničce chlubí luxusem! Dokážete ji doposlouchat?

Kam se hrabe Misha či další internetové hvězdičky. Je tohle to největší hudební peklo v dějinách?

Ve svém vzkazu totiž nabádá slečny k na první pohled velmi podivné věci. Pokud totiž dnešní páteční večer prožijí sexuálními hrátkami s neznámým mužem či přítelem, nesmí přitom zapomenout na jednu věc. A tou je podle ní se ihned po sexu vyčůrat! Zbavíte se tak bakterií a předejdete zánětu močových cest.

Po dalších větách je sice každému jasné, že se jedná o rádoby nenápadnou reklamu, i tak se ale jedná o jeden z nejdivnějších vzkazů a statusů, jaký jsme kdy na internetu viděli. Dominika prostě ví, jak na sociálních sítích správně rozvířit vody, a zatímco někteří se jejím vzkazem baví, jiným přijde naprosto trapný. Co si myslíte vy?

Šílený status Dominiky Myslivcové. Foto:

Článek

Hudební peklo otvírá své brány. Foto:

VIDEO: Blondýna Dominika Myslivcová nazpívala protimuslimský song! Je trapnější než "hit" Olivie Žižkové?

Vyrostla ze slavné blondýnky národní bojovnice, nebo je spíš pro smích?

Článek

reklama

reklama

reklama