GALERIE: Pamatujete si na miminko z Pařby ve Vegas? Neuhodnete, jak roztomilý chlapec dnes vypadá!

Jak vypadá chlapec dnes? Foto:
Jak vypadá chlapec dnes?
Foto: Warner Bros. a Profimedia.cz

Je to pořád roztomilý klučina?

Na šílenou komedii Pařba ve Vegas rádi vzpomínáme snad všichni. Od premiéry komediálního hitu, v němž se tři kamarádi snažili po hodně divoké noci najít svého nejlepšího přítele, přitom letos uplyne už neuvěřitelných 8 let. A některé hvězdy se od té doby pořádně změnily. To samozřejmě nejvíce platí o malém dítěti, o které se ústřední trojice musela během filmu starat a podivín Alan ho přejmenoval na Carlose.

Článek

Poznali byste ji? Foto:

FOTO: Pamatujete si tuhle dívenku z Faunova labyrintu? Vyrostla z ní tahle sexbomba! Podívejte se, jak dnes vypadá!

Pamatujete si na malou hrdinku španělského fantasy filmu Faunův labyrint? Hororový snímek si získal velkou pozornost, ale jak se od jeho natáčení změnila hlavní hrdinka?

Miminku bylo v době natáčení pouhých pár měsíců a v roli se prý vystřídalo celkem osm dětí. Nejznámějším představitelem je ale malý Grant Holmquist, jenž si roli o něco staršího Carlose zopakoval i ve třetím díle série. Z malého mimina vyrostl malý roztomilý blonďatý chlapeček, který se ve svých osmi letech spíše než herectví už začíná věnovat školní docházce. Už na první pohled jde ale kouzelného klučinu, který by se ve filmech ani reklamách rozhodně neztratil.

Malý Grant Holmquist Foto:

Článek

Článek

Jak vypadá Joanna dnes? Foto:

GALERIE: Poznali byste ji? Roztomilá Joanna z Lásky nebeské vyrostla v tuto sexy kočku!

Co se stalo s malou dívenkou, která nás okouzlila ve slavném filmu?

reklama

reklama

reklama