GALERIE: Proč sexbomba Emily Ratajkowski nenávidí svá PRSA? Tenhle šílený důvod byste v životě neuhodli!

S jakým problémem se momentálně herečka potýká? Foto:
S jakým problémem se momentálně herečka potýká?
Foto: Instagram.com

Bujnými vnady to začalo a bujnými vnady to i končí.

26letou herečku a především modelku Emily Ratajkowski asi netřeba představovat. Poprvé o sobě dala vědět před lety v klipu k písni Blurred Lines, kde poprvé dala na odiv své božské křivky. Tenhle krok se hodnotí jako úspěšný, jelikož později vedl k roli milenky ve filmu Zmizelá, ve kterém Emily spala s postavou Bena Afflecka a kromě křivek už ukázala i svá nádherná ňadra. A jak to všechno začalo, tak to podle Emily i končí.

Článek

„Občas se mi stane taková věc. Jsem prý až příliš sexy. Je to téměř diskriminace, lidé se mnou nechtějí pracovat, protože mám moc velká prsa,“ svěřila se herečka magazínu Harper’s Bazaar Australia. „Co je špatného na prsou? Je to nádherná věc, která by se měla oslavovat. Koho to dneska vůbec ještě zajímá,“ později dodává.

Herečka se dostala do hledáčku internetových kritiků potom, co se prohlásila za feministku, a zároveň sdílela na sociálních médiích fotky, ve kterých se prezentuje z velké části nahá. Z negativních ohlasů si ale hlavu nedělá, podle ní to jenom ilustruje její celou pointu. Na fotky přenádherné Emily Ratajkowski a taky jejích prsou se teď můžete podívat v naší galerii.

Nejžhavější fotky Emily Ratajkowski - Obrázek 1 Foto:

Článek

Jak vypadala malá Emily Ratajkowski? Foto:

GALERIE: Takhle vypadala sexy Emily Ratajkowski jako malá holčička! Její nevinný pohled jí neuvěříte...

Jak vypadala nejvíc sexy žena současnosti v dětství? Těžko byste hádali, že z ní vyroste taková divoška! V očích to stejně ale má...

Článek

Hanbářky! Foto:

ŽHAVÉ FOTO: Kim Kardashian a Emily Ratajkowski udělaly společnou NAHOU selfie! Proč?

Jedny z nejvíc sexy žen dnešního showbyznysu udělaly něco nečekaného. Obě sundaly trička a nahoře bez se spolu vyfotily! Co je k tomu vedlo?

reklama

reklama

reklama