GALERIE: Sarah Jessica Parker zase jednou vyděsila fanoušky! Hvězda Sexu ve městě přišla zmalovaná jako strašidlo!

Sarah Jessica Parker od filmové role k nepoznání. Stáří už jí klepe na ramena. Foto:
Sarah Jessica Parker od filmové role k nepoznání. Stáří už jí klepe na ramena.
Foto: profimedia

Doby, kdy chtěly mladé dívky vypadat jako ona, jsou dávno pryč. Sarah Jessica Parker (51) už není tou kráskou Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě, za kterou se otáčeli muži na ulici. Její tvář je nyní plná vrásek. Úsměv ale neztratila.

Kráska ze Sexu ve městě stárne s grácií. Jako jedna z mála amerických celebrit nemá vyžehlenou tvář. Plastiku na jejím obličeji neobjevíte. To, že herečka oslavila už 51 let, poznáte na první pohled.

Hluboké vrásky kolem očí, na čele a zvrásněný krk. Jen málokdo by na předávání Glóbu přehlédl, že Sarah už není takovou kočkou, jakou bývala v seriálu Sex ve městě. Na úsměvu jí stárnutí ale neubralo.

Článek

Drama, drama, drama.... Foto:

Sex ve městě. Nejslavnější citáty ZDE!

Carrie Bradshaw, Samantha Jones, Miranda Hobbes a Charlotte York jsou nenahraditelné postavy z populárního seriálu Sex ve městě. Zavzpomínejme si na pravdivé momenty,...

 

Vkusně se obléká i po všech těch letech. Jen o něco méně extravagantně, než jsme byli zvyklí na její modely ze seriálové role. Šaty zvolila princeznovské, skoro až svatební. Sukně až na zem a rukávy zvolila možná proto, aby skryla zbytek stárnoucího těla.

Sarah Jessica Parker od filmové role k nepoznání. Stáří už jí klepe na ramena. Foto:

Článek

Dům z Velmi nebezpečných známostí už není na prodej, nejblíže je k dispozici byt na 12 East 79th Street Foto:

Kolik stojí byty v New Yorku, kde se točil Sex ve městě a další slavné filmy?

Raketový nárůst ceny bytu, jakmile se objeví ve filmu nebo seriálu, tak to je specialita realitního trhu v New Yorku. Podívejte se na několik většinou luxusních bytů a...

reklama

reklama

reklama