GALERIE: Svalovec Rock změnil image a šokoval fanoušky svými šílenými vousy! Jak se vám líbí?

Rock představil svou novou image. Foto:
Rock představil svou novou image.
Foto: profimedia.cz

Takhle jsme slavného herce opravdu ještě neviděli!

Herec Dwayne Johnson, známý též jako The Rock, patří mezi nejúspěšnější hollywoodské hvězdy současnosti. Je také známý svým dokonale upraveným zevnějškem, kdy si kromě holohlavé brady potrpěl mimo jiné také na dokonale hladkou tvář. Tedy až do teď. Rock totiž své fanoušky doslova šokoval svou novou image, v níž jsme si ho dosud neuměli ani představit.

Článek

Slavný herec se totiž v jednom ze svých videí pochlubil hodně nečekaným plnovousem, v němž dokonce nechybí ani pár světlejších vousů. A nutno říct, že jeho fandům tato proměna opravdu nedá spát a považují ji za téměř šílenou. I přesto se ovšem na internetu dočkal zejména slov chvály.

Rock totiž patří mezi chlapáky, kterým sekne doslova cokoliv, a on je se svými vousy snad ještě mnohem větší drsňák než kdy dřív. I přesto však doufáme, že vlasy si po této úspěšné změně image, která možná navíc proběhla jen kvůli nové roli, přece jen narůst nenechá.

Rock se pochlubil svou novou image. Foto:

Článek

Herec Dwayne Johnson a jeho šílená dieta Foto:

Chcete vypadat jako Rock? Obří svalovec odhalil šílenou dietu, kterou dodržoval před Rychle a zběsile 8. Zvládli byste ji?

Co všechno musí slavný herec sníst, aby se stal nejsilnějším borcem v Hollywoodu?

Článek

Jak vypadá Rockův jídelníček? Foto:

VIDEO: Holky zkusily jeden den jíst dietu jako The Rock! Výsledek je k popukání

Co všechno spořádá hvězdný The Rock ve dnech, kdy nechodí do posilky?

reklama

reklama

reklama