GALERIE: Tohle už je moc! Živý Ken se pochlubil novou šílenou kérkou! Proč si tuto šílenou věc nechal vytetovat?

Co si nechal vytetovat? Foto:
Co si nechal vytetovat?
Foto: profimedia.cz

Ztratilo slavné plastikové monstrum už definitivně soudnost?

Nejslavnější lidský Ken Rodrigo Alves je známý především svou závislostí na plastických operacích. Ostatně, má za sebou už přes neuvěřitelných 55 zákroků a rozhodně nehodlá přestat. Kromě kvalitní plastické chirurgie má ovšem rád, pro některé trošku nečekaně, i tetování. A právě novou kérku si Rodrigo pořídil během svého výletu do Indie. A jeho novému tetování se nyní směje celý internet.

Článek

Nejslavnější živý Ken si totiž nechal na krk vytetovat legendárního zajíčka značky Playboy. A ten vypadá, i vzhledem ke své velikosti, na jeho plastikami vyhlazeném těle opravdu směšně a nepatřičně. Nic ohranějšího a lacinější jako by si Ken vytetovat nemohl. A proč zvolil právě tohoto slavného zajíčka?

Nechal si ho vytetovat na počest své kamarádky, a možná i milenky, Chloe Khan, s níž byl Ken před pár týdny přistižen při líbání. A jelikož je Chloe modelkou a pověstným zajíčkem ve službách Playboye, nechal si vytetovat právě tuto značku, zřejmě jako znamení jejich velkého “přátelství“. A vytetovat si kvůli přítelkyni na krk obřího zajíčka je opravdu pro mnohé už trošku moc. Není divu, že se mu lidé na internetu zase jednou smějí.

Živý Ken a jeho nové tetování. Foto:

Článek

Článek

Jak vypadá sestra slavného živého Kena? Foto:

GALERIE: Slavný živý Ken ukázal svou sestru! Uhádnete, kolik má tahle kráska plastik?

Zdá se, že lásku k plastickým operacím mají zkrátka v rodině.

reklama

reklama

reklama