GALERIE: Tohle že je borec Stifler z Prciček? Neuvěříte, jak po boji s drogami a alkoholem nyní vypadá!

Jak vypadá herec dnes? Foto:
Jak vypadá herec dnes?
Foto: Profimedia.cz a Universal Pictures

Ve slavných komediích střídal jednu holku za druhou. V soukromí si ale prožil své.

Známý herec Sean William Scott má za sebou spoustu komediálních rolí, pro většinu diváků už ale navždy zůstane božským Stiflerem z komediální série Prci, prci, prcičky. Borcem, který měl v posteli snad každou holku, sypal z rukávu jednu legendární hlášku za druhou a mohl se pochlubit i velmi divokou matkou. Víte ovšem, jak vypadá známý vtipálek teď?

Článek

Sexy hezounka byste v něm hledali už marně. Slavný herec si totiž za poslední roky prožil své. V roce 2011 nastoupil do léčebny pro závislé na alkoholu a drogách. Oficiálně kvůli zdravotním a psychickým problémům. Herec se ovšem v té době objevoval na veřejnosti s šílenými vlasy a velkým pupkem. Jeho sexy vzhled byl najednou ta tam.

Tyto doby jsou ale naštěstí už dávno pryč, Sean své vnitřní démony porazil a nyní už je opět ve formě. Z téměř trosky je tak najednou nyní namakaný drsňák, jenž je ještě víc sexy, než kdy dřív. Doufejme tedy, že své problémy s drogami a alkoholem opravdu navždy překonal. Nyní mu totiž sekne ještě víc, než za časů legendárního Stiflera.

Herec Sean William Scott. Foto:

Článek

Jak nyní vypadá Elisha Cuthbert? Foto:

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Sexbomba od vedle? Slavná Elisha Cuthbert je ještě víc sexy než kdy dřív!

Patřila půvabná herečka v pubertě mezi vaše idoly? Tak teď ji budete chtít ještě víc!

Článek

reklama

reklama

reklama