GALERIE: Tohle, že je dcera sexy Xeny? Dítě slavné herečky je váleček, který děsí okolí svou tučnou postavou

Jak vypadá dcera Lucy Lawless? Foto:
Jak vypadá dcera Lucy Lawless?
Foto: MCA Television a Profimedia.cz

Dcerunka po mamince opravdu moc krásy nezdědila.

Na slavnou seriálovou princeznu bojovici Xenu si asi všichni moc dobře pamatujeme. Stejně jako na její pohlednou představitelku Lucy Lawless. Ta byla v devadesátých letech idolem mnoha mužů a i před blížící se padesátkou rozhodně neztratila svůj pověstný půvab a pořád o sebe velmi pečuje. To se ovšem nedá říci o její jediné dceři Daisy, která je paradoxně hereččiným pravým opakem.

Článek

Její jediné dceři, která se na veřejnosti ani na sociálních sítích moc nevyskytuje, je 29 let a známé herečce není téměř vůbec podobná. Zatímco maminka se vždy chlubila láskou ke sportu a bojovým uměním, dcera její záliby evidentně nezdědila a moc na zdravý životní styl nedá. Láska k jídlu je na ní naopak velmi znát a ona začíná mít nejspíš velké problémy s nadváhou.

Na druhou stranu, svůj roztomilý úsměv po Lucy evidentně zdědila a vztah s maminkou má vyloženě ukázkový. Tak snad ji časem bývalá Xena přemluví i k nějaké té sportovní aktivitě.

Lucy Lawless s dcerou Daisy. Foto:

Článek

Ani Harry si s tímhle neví úplně rady Foto:

GALERIE: Konečně tu je spodní prádlo ve stylu Harryho Pottera! Za tyhle sexy kousky dostává Nebelvír 50 bodů!

Fanoušci Harryho Pottera pozor, tahle firma teď spustila prodej nového spodního prádla a tyhle kousky prostě musíte mít!

Článek

reklama

reklama

reklama