GALERIE: Trapas roku?! Zkrachovalý král Instagramu se chlubil na pláži svým přirozením! Touhle výbavou šokoval všechny okolo

Co všechno ukázal? Foto:
Co všechno ukázal?
Foto: profimedia.cz a instagram.com

Italský boháč se pustil ze řetězu. A ostatní na pláži toho možná dost litovali.

Italský milionář a internetová hvězdička Gianluca Vacchi patří mezi neoficiální krále Instagramu a je mnohými považován za evropskou verzi bouřliváka Dana Bilzeriana. Také on se rád chlubí svým životem v lusuxu se sexy holkami či partnerkou okolo. V poslední době se mu ovšem příliš nedaří.

Článek

Nejdříve nasbíral dluhy v hodnotě 273 milionů korun a banky po dlouhém čekání nemilosrdně zabavily majetek, a poté přišel coby DJ se svým prvním tanečním singlem, jenž se ovšem příliš nepovedl. A nyní si připsal další menší trapas.

Na pláži v americké Floridě totiž své mužné tělo ukazoval nejspíš víc, než bylo vhodné. Promenádoval se zde v opravdu upnutých bílých slipových plavkách. Ty ovšem až příliš zvýrazňovaly jeho evidentně ne zrovna malé nádobíčko a ostatní lidé na pláži tak měli jeho přirození prakticky na očích. A ne každému se jeho viditelně zvýrazněná výbava líbila. Připsal si Gianluca podle vás další trapas, nebo se nemá za co stydět?

Gianluca Vacchi na pláži. Foto:

Článek

Král Instagramu přišel o majetek.  Foto:

GALERIE: Slavný král Instagramu přišel o svůj majetek a celý internet se mu směje. Kolik peněz dluží?

Internetová hvězdička se ráda chlubila svým životem v luxusu. Za chvíli bude ráda, když bude mít vůbec na chleba.

Článek

reklama

reklama

reklama