GALERIE: Vzpomínáte na zlodějíčka Marva ze Sám doma? Začíná připomínat zarostlého pobudu

Víte, jak vypadá herec dnes? Foto:
Víte, jak vypadá herec dnes?
Foto: 20th Century Fox a Instagram.com

Tohle že je legendární bídák, který se snažil vloupat do domu malému Kevinovi?

Od premiéry slavné komedie Sám doma, kterou si mnozí z nás rádi pustí nejen o Vánocích, už letos uplyne neuvěřitelných 27 let a hlavní herecké hvězdy se za tu dobu samozřejmě dost změnily. A to nejen ty dětské v čele s Macaulayem Culkinem, jenž nyní konečně začíná vypadat jako sexy chlap, ale také ty dospělé.

Článek

Víte například, jak nyní vypadá zlotřilý Marv, jeden z proslulých mokrých banditů? Vizáže děsivého zlodějíčka se bohužel jeho představitel herec Daniel Stern pořád malinko drží. Známý herec, který za pár dní oslaví šedesáté narozeniny, totiž o sebe evidentně příliš nepečuje a na některých fotkách svým vzhledem připomíná téměř až bezdomovce, jenž by potřeboval nové oblečení.

Ještě hůř přitom vypadal před pár lety, kdy mohl tento herecký veterán díky svým vousům děsit děti na počkání. Nehodící se porost už je ale naštěstí minulostí, i přesto by o sebe však mohl herec pečovat daleko více. Stern už se pak nikdy nedostal ze stínu své nejslavnější postavy a vyskytuje se zejména v televizi. To ovšem stárnoucímu herci díky šťastné rodince evidentně příliš nevadí.

Herec Daniel Stern. Foto:

Článek

Článek

reklama

reklama

reklama