Skandál! Leonardo DiCaprio musí vrátit miliardy! Získal je díky korupci!

Čeho se Leo dopustil? Foto:
Čeho se Leo dopustil?
Foto: Paramount Pictures a Profimedia.cz

Má oscarový herec zaděláno na problémy se zákonem?

Populární hollywoodská hvězda Leonardo DiCaprio musí řešit nečekaný problém. Zapletl se totiž s pochybným malajským rozvojovým fondem 1MDB, jenž je momentálně americkými úřady vyšetřován ze zpronevěry v přepočtu více než 85 miliard korun. Právě od této společnosti, jež je obviněna z korupce a praní špinavých peněz, však herec dostal nemalý obnos pro natáčení slavného filmu Vlk z Wall Street. Tato částka by se pak měla údajně pohybovat v miliardách korun!

Populární hollywoodská hvězda Leonardo DiCaprio musí řešit nečekaný problém. Zapletl se totiž s pochybnou malajským rozvojovým fondem 1MDB, jenž je momentálně americkými úřady vyšetřován ze zpronevěry v přepočtu více než 85 miliard korun. Právě od této společnosti, jež je obviněna z korupce a braní špinavých peněz, však herec nemalý obnos pro natáčení slavného filmu Vlk z Wall Street. Tato částka by se pak měla údajně pohybovat v miliardách korun!
Švýcarská organizace Bruno Manser Funds zabývající se ochranou malajských deštných pralesů proto požaduje, aby DiCaprio špinavé peníze ihned vrátil těm, jimž po právu náleží, tedy malajskému lidu. Tím ovšem kritika na Leovu adresu nekončí. Peníze z malajské korupce totiž přijala i jeho Nadace, která se zabývá ochranou životního prostředí. Je to přitom společnost 1MDB, která v Malajsii ve velké kácí deštné pralesy. Herecká hvězda tak momentálně čelí kritice ze všech stran a k situaci se zatím nevyjádřila. Vrátí pochybné peníze, nebo tímto definitivně přijde o auru zarytého ochránce přírody?Populární hollywoodská hvězda Leonardo DiCaprio musí řešit nečekaný problém. Zapletl se totiž s pochybnou malajským rozvojovým fondem 1MDB, jenž je momentálně americkými úřady vyšetřován ze zpronevěry v přepočtu více než 85 miliard korun. Právě od této společnosti, jež je obviněna z korupce a braní špinavých peněz, však herec nemalý obnos pro natáčení slavného filmu Vlk z Wall Street. Tato částka by se pak měla údajně pohybovat v miliardách korun!

Článek

Leonadro DiCaprio nám malinko přibral. Foto:

GALERIE: I jako tlouštík balí sexbomby! Leonardo DiCaprio ukázal na pláži svůj obří pupek!

Oscarový herec si na dovolené zřejmě užívá až moc a malinko se o sebe přestal starat.

Švýcarská organizace Bruno Manser Funds zabývající se ochranou malajských deštných pralesů proto požaduje, aby DiCaprio špinavé peníze ihned vrátil těm, jimž po právu náleží, tedy malajskému lidu. Tím ovšem kritika na Leovu adresu nekončí. Peníze z malajské korupce totiž přijala i jeho nadace, která se zabývá ochranou životního prostředí. Je to přitom právě společnost 1MDB, která v Malajsii ve velké kácí deštné pralesy. Herecká hvězda tak momentálně čelí kritice ze všech stran a k situaci se zatím nevyjádřila. Vrátí pochybné peníze, nebo tímto definitivně přijde o auru zarytého ochránce přírody?

Článek

Článek

Leonardo DiCaprio si umí užívat. Foto:

Šílená sázka Leonarda DiCapria! S kolika modelkami se dokázal vyspat během jedné noci?

Že je oscarový herec pořádný kanec, víme asi všichni. Takový výkon bychom ale nečekali ani od něj!

reklama

reklama

reklama