VIDEO: Arnold Schwarzenegger brutálně zaútočil na prezidenta Trumpa! „Já znal opravdové nacisty,“ vzkázal v drsném videu

Železný Arnie se tvrdě opřel do amerického prezidenta Foto:
Železný Arnie se tvrdě opřel do amerického prezidenta
Foto: profimedia.cz

Donald Trump je špatným prezidentem. Přišel čas, aby ho Arnold „Terminátor“ Schwarzenegger ukončil?

Pokud jste posledních pár dní nestrávili někde v jeskyni, nejspíš jste zaznamenali tragické události, ke kterým došlo minulý týden v americkém městě Charlottesville. Pochod neonacistů se v něm střetl s pochodem protestujících, přičemž došlo na krvavé střety a později i tragický útok jednoho ze zástupců extrémní pravice, který autem najel do protestujících. Při incidentu zemřela 32letá Heather Heyer.

Článek

Co všechno jste nevěděli o Trumpově nejmladší dceři? Foto:

GALERIE: 10 nečekaných věcí, které jste nevěděli o Trumpově nejmladší dceři! Proč si musí mazat fotky z Instagramu?

Nejmladší dcera Donalda J. Trumpa je pěkné číslo! Co všechno jste o ní nevěděli?

Americká veřejnost i politici označili celou událost za obří tragédii a tvrdě přitom odsoudili jak neonacisty, tak i další zástupce krajní pravice, kteří byli při protestech v Charlottesville přítomní. Když ale přišel čas, aby stejné gesto učinil také prezident Spojených států amerických Donald Trump, nestalo se tak. Místo toho Trump shodil vinu na obě strany a o pár dní později se dokonce některých lidí z řad pravicových protestantů zastal.

Článek

Další kontroverzní výrok D. Trumpa Foto:

Trump odtajnil brutální recept na zabíjení muslimských teroristů. Chce je popravovat takhle upravenými kulkami

Trampova prohlášení jsou útočná vždy, ale tohle je už docela přes čáru.

Za tohle hloupé a neuvážené gesto později schytal drsnou kritiku, začali ho opouštět obchodní partneři a později došlo i na nucený odchod jednoho z jeho klíčových stratégů Stephena Bannona, který je podle mnoha lidí za tyto ultrakonzervativní názory amerického prezidenta částečně odpovědný. Asi nejlíp se k celému incidentu vyjádřil herec a bývalý guvernér státu Kalifornie, Arnold Schwarzenegger. Ten ve svém videu Trumpa nejprve vyškolil z historie a později mu dal jasný příklad toho, jak by měla taková prezidentská reakce správně vypadat. Videovzkaz si nyní můžete přehrát níže a celé vyjádření máte zde.


Mohlo by vás zajímat:

12 hororových ilustrací popkulturních postav - Obrázek 1 Foto:

reklama

reklama

reklama