VIDEO: Filip Grznár ostře reagoval na útok Bena Cristovao! Přijme jeho výzvu na odvetu v brutální bitce?

Utkají se hoši ještě jednou? Foto:
Utkají se hoši ještě jednou?
Foto: facebook.com a youtube.com

Dočkáme se snad brzy dalšího zápasu?

Je to teprve týden, co došlo k dlouho očekávané bitce mezi Benem Cristovaem a kulturistou Filipem Grznárem, kterou známý zpěvák vyhrál po necelé minutě kvůli Fiipovu zranění. Tím ovšem celá kauza neskončila. Ben totiž brzy poté přišel s vyjádřením, podle něhož má Grznár všude a zřetelně potvrzovat, že prohrál s minimálně o 20 kilogramů lehčím veganem i proto, že je v bojových sportech prostě horší. V opačném případě je prý připraven si za dva týdny, až bude jeho protivník zdravotně v pořádku, dát odvetu! A Filip se nyní k celé situaci konečně vyjádřil.

Známý kulturista tak ihned na začátku přiznává, že zcela přecenil své síly a jít do zápasu v brazilském jiu-jitsu s mistrem Evropy byla prostě a jednoduše blbost. Ví, že proti Benovi neměl šanci a dodal, že opravdu prohrál s o 20 kilogramů lehčím veganem. Jenže i přesto se proti zpěvákovu jednání dosti ohradil.

Článek

Nelíbil se mu právě Benův ostrý vzkaz na Facebooku, jenž po zápase napsal, jelikož mu přišel nesportovní a nevhodný. Ohradil se pak také proti jeho jednání ohledně streamu samotného zápasu a rozpovídal se také o částce padesáti tisíc, jež mu zpěvák před zápasem zaplatil. A s Benem si opravdu nebral servítky.

A co říkal na Benova slova o odvetě? S tou nemá Filip problém! Trvá ovšem na tom, aby se tentokrát hrálo podle jeho pravidel a oba borci se tak utkali v grapplingu či MMA. Celá odveta by se pak mohla uskutečnit zhruba za dva měsíce, kdy bude Grznár po zranění zcela fit. Co myslíte, kývne Cristovao na tyto podmínky, nebo se odvety už nedočkáme?

Článek

Ben Cristovao vs. Filip Grznár Foto:

VIDEO: Bitka roku! Zpěvák Ben Cristovao a Filip Grznár se drsně porvali v očekávaném zápase! Kdo vyhrál?

Zápas, na který čekala spousta jejich fanoušků, se konečně uskutečnil! Kdo z nich vyhrál?

Článek

Tohle jsou jeho nejvíc sexy fotky. Foto:

GALERIE: Sexsymbol Ben Cristovao slaví 30.  narozeniny! Podívejte se na jeho nejžhavější fotky

Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků slaví významné jubileum.

reklama

reklama

reklama