VIDEO: Kapela Linkin Park chystá krásnou věc na počest Chestera Benningtona. Jejich čin dojímá celý internet

Linkin Park chystají koncert na počest Chestera Benningtona. Foto:
Linkin Park chystají koncert na počest Chestera Benningtona.
Foto: profimedia.cz

Čím chtějí vzdát hold slavnému zpěvákovi?

Už to jsou dva měsíce od chvíle, co frontman kapely Linkin Park Chester Bennington spáchal sebevraždu a mnoho lidí se z této ztráty stále nemůže vzpamatovat. Patří mezi ně pak také jeho kamarádi a členové slavné skupiny, která se od té doby logicky odmlčela.

Mnozí fanoušci se pak báli, že je to její definitivní konec a ostatní členy kapely už na pódiu nikdy společně neuvidí. To se ale naštěstí zatím nestane. Kapela totiž minimálně ještě jednou spojí své síly a vzdá přitom hold svému zesnulému frontmanovi.

Článek

Linkin Park totiž nyní ohlásili vzpomínkový koncert na počest Chestera Benningtona, na němž se budou společně s fanoušky snažit pomocí hudby vyrovnat s nečekanou ztrátou. A nejspíš se v něm nakousne také otázka boje s depresemi. Koncert se pak uskuteční 27. října v Hollywood Bowl v Los Angeles a podle všeho se bude jednat o opravdu velkou událost, které se účastní také několik slavných hudebních tváří, jež ještě budou oznámeny.

Chystaný koncert a krok Linkin Park pak dojímá fanoušky po celém světě a sklízí za něj jen slova chvály. Mnozí pak doufají, že se bude celý koncert vysílat také živě přes internet, aby se s Chesterem mohli symbolicky rozloučit všichni fanoušci. Skupina ještě navíc vypustila do světa vzpomínkový videoklip k jejich singlu One More Light, která sklízí stejně pochvalné a dojemné reakce. Snad tedy bude i chystaný koncert pro fanoušky tou správnou náplastí na jejich bolest.

Článek

Chester Bennington na první fotce kapely Linkin Park  Foto:

FOTO: Linkin Park složili dojemnou poctu Chesteru Benningtonovi! Sdíleli fotku kapely pořízenou pár dní poté, co se k nim zpěvák přidal

Mika Shinoda, spoluzakladatel Linkin Park, sdílel na svém účtu vůbec první fotku celé kapely pohromadě. Takhle vypadal mladý Chester Bennington.

Článek

reklama

reklama

reklama