VIDEO: Šok! Fanoušci Harryho Pottera nalezli ve filmu tuto tajnou sexuální scénu! Všimli jste si jí taky?

Sex v Harry Potterovi Foto:
Sex v Harry Potterovi
Foto: Warner Bros.

Slavná kouzelnická série skrývá jedno velmi peprné překvapení pro dospělé.

Mysleli jste si, že je oblíbená filmová série o Harry Potterovi pouze rodinnou podívanou pro děti a puberťáky? Jenže jak to vypadá, tak tvůrci slavných filmů mají přece jen zvrácenější mysl, než jsme celou dobu tušili. Platí to alespoň o třetím dílu kouzelnických dobrodružství, Vězni z Azkabanu. Fanoušci zde totiž objevili skrytou sexuální scénu, o níž jste doteď neměli ani tušení!

Článek

Tom Felton jako Draco Malfoy Foto:

GALERIE: Podívejte se, jak se změnili herci z Harryho Pottera. Některé ani nepoznáte!

Od prvního dílu filmové ságy o Harrym Potterovi uběhlo již šestnáct let. Podívejte se na to, jak se změnili hrdinové, kteří prošli Bradavicemi. Řadu z nich dnes ani nepoznáte.

Onen moment, který je spíše ukrytým vtípkem pro dospělé, se skrývá v závěrečných titulcích, které mají formu Pobertova plánku, v němž sledujeme stopy jednotlivých lidí v Bradavicích. Jenže v jednom záběru v rohu místnosti jsou stopy hned dvou postav, které jsou až podezřele blízko u sebe. Opravdu se zde postavy oddávají intimním radovánkám, nebo má tento fanoušek až příliš velkou představivost? Ať je to jak chce, tohoto detailu jste si do této chvíle určitě nevšimli!

Článek

Kolik má slavný herec na kontě? Foto:

GALERIE: Šok! Daniel Radcliffe odhalil svůj obrovský majetek! Je díky Harry Potterovi nejbohatším hercem světa?

Mladý herec je díky zjizvenému kouzelníkovi nechutně bohatý. Kolik dokázal během let našetřit?

Článek

reklama

reklama

reklama