Tinderová generace si partnery hledá snáze, ale sex stojí za houby. Proč?

Opravdu nám mobily pomáhají? Foto:
Opravdu nám mobily pomáhají?

Používáte randící aplikace? S největší pravděpodobností vám usnadnily hledání partnera nebo partnerky. Jenže intimity se přes chat prostě nedosáhne. Zápasí nám tu kvantita s kvalitou.

Když potřebujete protějšek a ten vhodný do vás ještě nenarazil, můžete si otevřít aplikaci a podívat se, kdo se vám zamlouvá. Když se i vy zamlouváte jemu nebo jí, můžete jít na schůzku. Výzkumné rozhovory s dvacátníky, které provedla editorka časopisu Vanity Fair Nancy Jo Sales, ukázaly, že tradiční randění je v pánu.

Jenže nové online cesty berou mužům intimitu a ženy zase hůře dosáhnou orgasmu. Můžeme si tak pořídit partnerů a partnerek prakticky kolik chceme, ale život à la Barney Stinson nás neuspokojí.  Protože tu máme nekonečno protějšků online, nevracíme se znovu k tomu, se kterým jsme byli na prvním rande. Zkrátka víme, že tam někde v útrobách aplikace jich na nás čeká mnohem víc a třeba lepších.

A protože se sex zlepšuje nejen s praxí, ale také s mírou důvěry, jakou chováme k tomu, s nímž se milujeme, ocitáme se na bodu mrazu (jakkoli žhavou fotku na web nahrajeme). Tím pádem dostáváme více sexu, ale neužíváme si ho tolik, jak bychom chtěli.

Článek

Co byste měli zažít? Foto:

VĚDCI ZJISTILI: Moc sexu škodí. Jak často bychom se měli milovat?

V poslední době nás přestává sex těšit tolik, jako předtím! Na vině jsou internet a filmy, které nám nutí, jak by sex měl vypadat. Ale pokud se budeme snažit a přeženeme...

Článek

Co všechno nevíte?  Foto:

Co byste měli vědět o orgasmu…a co byste radši vědět nechtěli!

Možná se vám zdálo, že orgasmus máte zmáknutý, jenže tady jsou některé věci, které jste o vyvrcholení asi nevěděli.


reklama

reklama

reklama