aerobic

Tohle je na holkách sexy! Foto:
Cesta k sexy postavičce je různá. Některá holka dře v posilovně, jiná se topí v bazénu. Proč ale čekat na sexy figuru, když už při těchto sportech můžete motat klukům hlavu?
Evoluce cvičení. Foto:
Myslíte si, že lidé se odjakživa potili v posilovnách a ženy hopkaly na aerobiku v těsných trikotech? Cvičení si prošlo podobnou evolucí jako třeba plavky nebo ideál krásy! Tahle sexy slečna vás za...
Hanka Kynychová a její manžel Jindřich spolu dnes mají tři děti. S dvojčaty to ale tak jednoduché ze začátku nebylo... Foto:
Cvičitelka Hanka Kynychová bude se svým manželem Jindřichem už pětadvacet let. Takže už spolu mají docela natrénováno, a to i co se dětí týká. Ty mají tři
Hanka Kynychová v akci Foto:
Moderátorka a cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová vám ukáže, jak se dá posilovat i v tramvaji a jako bonus vám poradí, jak si udělat výbornou ostrou polívku.
Celebrity na křtu časopisu Dráček Foto:
Tak tohle si nenechali děti slavných rodičů ujít. Oblíbená cvičitelka aerobicu Hanka Kynychová se stala šéfredaktorkou dětského časopisu a křest přilákala spoustu celebrit i s ratolestmi.
Instruktorka aerobiku Olga Šípková (44) si sice s manželem Ivanem o víkendu vyrazila na túru do Špindlerova Mlýna, ale nakonec oba skončili ve wellness centru.

reklama

reklama

reklama