africký

Eric se živí jako hyena... Foto:
Říkají mu hyena, ale pro komunitu v africkém Malawi je naprosto nepostradatelný.
Tomu neuvěříte! Před stanem turistů se náhle objevili lvi! Foto:
Během stanování v africké divočině se může stát opravdu všelicos. Tyto turisty probudil ráno nezvyklý hluk. U jejich stanu stáli lvi, kteří olizovali mokrý stan. Doufejme, že turisté vyvázli z této...
Sian Blake Foto:
Herečka z britského seriálu EastEnders Sian Blake (43) byla pohřešována společně se svými dvěma syny Zacharym (8) a Amonem (4) od 14. prosince.
Radost zabijáků po krvavém lovu.  Foto:
Ani ne čtvrt roku po zákeřném zabití lva Cecila je tady další skandál, který rozlítil milovníky zvířat napříč planetou. Ukázalo se, že německý lovec 8. října nesmyslně připravil o život největšího...
Cože? Ty!  Foto:
Africký podnikatel T. Ncube si objednal společnici. Do hotelového pokoje dorazila jeho dcera (20). Můž na místě omdlel.
Co všechno vás může na toaletě překvapit? Foto:
Znáte to, zvlášť na chalupách nás mohou v koupelnách a na toaletách překvapit pavouci nebo hmyz. Takže buďte rádi, že nežijete v africké Botswaně, tam vás totiž mohou překvapit úplně jiní živočichové.
Virus ebola, detail Foto:
Tak tohle nikdo nečekal. V pražské nemocnici Bulovka leží člověk, u kterého je podezření, že je nakažený smrtícím virem ebola.
Virus Ebola Foto:
Osm zdravotníků a tři novináři našli v africké republice smrt. Vesničané je zmasakrovali, protože se domnívají, že Ebola neexistuje.
Prima SVĚT 2014 (22) - upoutávka Foto:
Nejzajímavější reportáže ze zahraničí uvidíte tuto neděli už v 9. 20 na Primě v pořadu Prima SVĚT. A že se máte na co těšit, o tom vás přesvědčíme v následující videoupoutávce.
Chris Hemsworth (30) a jeho žena, španělská modelka a herečka Elsa Pataky (37) čekají dvojčata. Ta přibudou letos k jejich holčičce Lily Rose (19 měsíců). Brad Pitt a Anglelina Jolie už dvojčata mají...

reklama

reklama

reklama