americký stát

Jedenáctiletý kluk zpívá Adele. Foto:
Teprve jedenáctiletý Tryzdin Grubbs z amerického státu Ohio vyrazil své rodině i kamarádům doslova dech, když zazpíval hit od Adele Hello. Jeho matka se naštěstí stihla zmátořit a jeho výkon natočila!
Amanda Hackey Foto:
Amanda Hackey z amerického státu New York umístila na Facebook svůj videoklip s názvem: I can´t dance. Video se stalo hitem internetu.
Terrence Robinson z amerického státu Detroit, byl stíhán policií za opakované krádeže. Na jeho hlavu byla vypsána odměna v hodnotě 120 000 Kč. Když Robinsonovi došly peníze, rozhodl se, že se nahlásí...
Julia Kozerski  Foto:
Julia Kozerski (26) z amerického státu Wisconsin se nechala nafotit poté, co zhubla 70 kg. V tobě, kdy byla morbidně obézní, byl její BMI 49.9. To znamená, že polovina jejího těla tvořil tuk.
Dalene Bowden  Foto:
Kuchařka ze školní kuchyně v americkém státě Idaho přišla o práci, protože nakrmila hladovou dívku!
Chrissy je neskutečně statečná bojovnice  Foto:
Osmiletá Chrissy Turner z amerického státu Utah musí podstoupit mastektomii. Lékaři u ní totiž objevili velice vzácný druh nádoru na její hrudi.
Jeremy Madris  Foto:
Tragédie se stala v americkém státě Louisiana. Šestiletý Jeremy seděl v autě, které řídil jeho otec. Ten se snažil uniknout policejní hlídce
Chelsea umrzla v kosmetickém salonu  Foto:
Chelsea Ake, manažerka kosmetického salonu v americkém státě Nevada, chtěla vyzkoušet kryoterapii-novou metodu hubnutí. Kosmetickou kúru však nepřežila.
Příště až půjdete na operaci, dávejte si raději pozor Foto:
John Banks z amerického státu Alabama byl přinucen k obřízce kvůli zdravotním potížím. Operace však měla katastrofální následky.
Lenka služba 28.9 - Obrázek 4 Foto:
Celá událost se odehrála v americkém státě Massachusetts. Adis A. Negron (30) a Elias Alicea (38) se napili a měli sex na podlaze v kuchyni za bílého dne.
Herečka Jennifer Lienová Foto:
Herečka Jennifer Lienová, která ztvárnila Kes v seriálu Star Trek: Vesmírná loď Voyager, byla zadržena v americkém státě Tennessee poté, co se obnažovala před malými dětmi.
Tohle byste na koupališti potkat nechtěli! Foto:
Lovcům duchů z amerického státu Queensland přálo štěstí. Během výletu k jezeru, které je známé tím, že v něm už ukončilo život hodně lidí, se setkali s duchem neznámého muže.
Kterou věc byste chtěli mít legální u nás? Foto:
Před USA se v hodně věcech klaníme a západní věci považujeme pořád o trochu lepší než ty tuzemské. Co se ale týče zákonů, tak některé americké státy jsou víc mimo než recepty Ládi Hrušky. Nebo byste...

reklama

reklama

reklama