animovaný film

Fotka z filmu Hurvínek a kouzelné muzeum Foto:
Podívejte se na novou kouzelnou ukázku k pohádce Hurvínek a kouzelné muzeum! Kdy má datum premiéry?
Děsivé animované postavičky. Foto:
Milujete animáky? Tak takhle by vypadaly, kdyby se z nich staly hororové filmy! O děsivém Pikachu nebo Medvídku Pú se vám budou zdát noční můry.
Flash ze Zootopie. Foto:
Až potkáte tyto lidi na ulici, pravděpodobně se zarazíte, jestli jsou opravdu skuteční! Vypadají totiž naprosto přesně jako postavy z animovaných filmů. Koho byste se lekli nejvíce?
Vzpomínáte si ještě na ně? Foto:
Kačeři přijdou, když jsi v nouzi. Když tě úzkost ze sna vzbouzí. Zavolat jen stačí heslo kačer!
Salma Hayek je ve svém věku pořád kočka. Foto:
Oblíbená krasavice, která to z telenovel dotáhla na filmovou hvězdu první velikosti, pořádně překvapila. Salma Hayek se totiž ve svých osmačtyřiceti letech rozhodla fotit bez podprsenky.
Peníze jsou vydělány, teď nastupuje sladké nicnedělání Foto:
Žlutí nekňubové se pravděpodobně stanou nejúspěšnějším animákem letoška. My to říkali!
Oscar soška Foto:
Předávání prestižních filmových cen Oscar probíhalo v divadle Dolby Theatre v Los Angeles. 87. ročník moderoval sympatický herec Neil Patrick Harris, známý především z oblíbeného televizního sitkomu...
Olaf je taky zpátky! Foto:
Jsou zpátky! Hrdinové animáku Ledové království se vracejí do kin. Podívejte se na záběry z krátkého filmu Frozen Fever, který se bude v kinech promítat od března před Popelkou! Tentokrát se mela...
Kdo by nechtěl auto z animovaného filmu? Foto:
Auta nejsou jen prostředky, jak se dostat z bodu A do bodu B, ale jsou také věcmi, ke kterým člověk něcí cítí a které si opečovává – někdy víc než lidi! Pánové by o tom mohli vyprávět hodiny a hodiny...
Vanessa Paradis jako animák Foto:
Herec Johny Depp opustil partnerku Vanessu Paradis a ona se kvůli tomu zřejmě mění na animovanou figurku. Elegantní sexy zpěvačka najednou vypadá jako Shaggy z kresleného filmu Scooby Doo.
Nejmenší fanoušek slavné zpěvačky Beyoncé (31) je bezesporu její malá dcera Blue Ivy (1,5). Zvlášť poté, co se objevila v animovaném filmu Epic (Královna lesních strážců).

reklama

reklama

reklama