anorexie

Neuvěřitelná proměna dívky, která málem zemřela na anorexii Foto:
Neuvěřitelná proměna anorektické dívky, která na svou nemoc málem zemřela.
Nicola King Foto:
Je skvělé, když v sobě zlomený člověk najde novou chuť a sílu bojovat.
Abby Pollock Foto:
Nic není nemožné, pokud má člověk vůli a tato dívka je toho důkazem!
Christie Begnell Foto:
Christie Begnell (24) je australská ilustrátorka, která trpí mentální anorexií. Během toho, co se dochází léčit na soukromou kliniku, vytváří neuvěřitelně výmluvné ilustrace o své nemoci.
Byla neskutečně hubená. Foto:
Byla na pokraji smrti, a přesto si připadala tlustá. Dívka však měla takové štěstí, že kolem sebe měla lidi, kteří ji nechtěli nechat umřít.
Co se s Selenou děje? Foto:
Slavná zpěvačka se kvůli psychickým problémům a nemoci před časem stáhla do ústraní. Netají snad ovšem před námi ještě svůj další vnitřní boj?
Youtuberka kvůli hubnutí začala trpět anorexií Foto:
Anorexie neustále ohrožuje životy mnoha dívek. Populární slovenská youtuberka Martina Horňáková se svěřila se svým příběhem.
Zbývaly jí jen hodiny života. Foto:
Kvůli touze po štíhlosti se tato mladá dívka dostala na práh smrti. Jen o vlásek jí unikla!
Tlustí lidé jsou milejší! Foto:
Tlouštíci proti hubeným vždycky prohrávali. A to nejen při tělocviku, Teď ale všem hubeňourům vrací úder! Podle vědců jsou lidé s nadváhou daleko milejší, hodnější a štědřejší než štíhlí lidé. Jak to?
Dívka s anorexií ztloustla a vypadá skvěle. Foto:
I když se už dnes moc nenosí být extrémně hubená a trendy jsou naopak svaly a ženská postava, devatenáctiletá dívka svoji touhu po dokonalosti neuhlídala. A stala se z ní anorektička. Jak ze smrtelné...
To je změna! Foto:
Upravené fotografie vytvářejí falešné ideály, kterých se mnohé ženy snaží dosáhnout. To pak může vést až k anorexii. Tahle galerie ukazuje, jak by to vypadalo, kdyby hvězdy, které obdivujeme, hubly...
Z anorektičky je sexy fitness guru. Foto:
Anorexie je nemoc zlá a ošklivá. Bohužel si dívky často nedokážou samy pomoct a uhladoví se k smrti. Aroosha Nekonam patřila mezi ně. Ze své nemoci se ale vyléčila a díky své sexy postavě je hvězdou...

reklama

reklama

reklama