antibiotikum

Simon zemřel mamince v náručí Foto:
Šestadvacetiletá maminka Hayley Keane přišla o své jediné dítě krátce po porodu. O syna Simona, který onemocněl během těhotenství bakteriální chorobou, která vedla k meningitidě.
Tak tohle měl muž ve svém těle Foto:
Muže z Velké Británie trápil několik dní obrovský kašel, kterého se nemohl zbavit. Po návštěvě lékaře, který mu napsal antibiotika se sice jeho stav zlepšil, ale to co zažil, by nikomu nepřál!
Nepřekonatelná Libuše Šafránková v roli Popelky Foto:
Herečka Libuše Šafránková, kterou si pamatuje celý národ v její nesmrtelné roli krásné pohádkové Popelky, má, zdá se, velký problém.
Miley v nemocnici humor neztrácí Foto:
Zpěvačka Miley Cyrus skončila v úterý v nemocnici v Kansas City na kapačkách a údajně krátce potřebovala i podporu dýchání. Záchranka ji odvezla přímo z koncertu ve Sprint Center. Důvodem byla velmi...
Extravagantní šperky Dagmar Havlové Foto:
Zaplatíte za ně desítky tisíc, přestože nejsou ze zlata ani drahých kamenů. Šperky Frey Wille jsou smaltované a typické barvami. Na předávání TýTý po nich sáhla Dagmar Havlová. Vzala si je ke...
Josef Vojtek (47) měl premiéru muzikálu Casanova, v němž ztvárnil známého svůdce. Jeho manželka Jovanka mu v hledišti celou dobu držela palce.

reklama

reklama

reklama