Avril Lavigne

Jak Avril vypadá dnes? Foto:
Ještě před lety dobývala hitparády. Nyní už ale příliš nezaujme ani svým vzhledem.
Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování Foto:
Vytetovaná jména partnerů nebo jejich portréty, data svateb nebo výročí. Pokud byste to označili za šílené nápady, můžeme vás ujistit, že se najde spousta celebrit, které tuto chybu udělaly.
Zpěvačka Avril Lavigne vyděsila své fanoušky: "Necítím se dobře, mám nějaké zdravotní potíže. Prosím, vzpomeňte si na mě ve svých modlitbách," napsala na sociální síť a pak se znovu...
Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem a rodiči Foto:
Letošní rok byl rokem plným svateb a lásky. Mnohé celebrity se totiž rozhodly za hudby svatebního pochodu říct své lásce sladké „ANO“.
A je to tu! Zpěvačka Avril Lavigne (28) se podruhé vdala. Její srdce si získal hudebník Chad Kroeger (38). Velkolepá svatba proběhla na jihu Francie.
Zpěvačka Avril Lavigne způsobila v médiích pořádný poprask. Na fotkách, které paparazzi pořídili v Londýně, se totiž Avril rýsovalo těhotenské bříško.
Zpěvák Robbie Williams hned po narození dcery Theodory Rose oznámil, že chce dceři dopřát britskou výchovu a kvalitní vzdělání. Myslí to vážně. Jeho skvostný zámeček v Beverly Hills už je na prodej!
Zpěvačka Avril Lavigne se konečně vrhla do příprav svatby se zpěvákem a kytaristou Chadem Kroegerem z kapely Nickelback.
Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem a rodiči Foto:
Letošní rok byl rokem plným svateb a lásky. Mnohé celebrity se totiž rozhodly za hudby svatebního pochodu, říci své lásce sladké „ANO“.

reklama

reklama

reklama