balkón

Zaplatili byste nájem? Foto:
Líbil se vám byt s balkonem, ve kterém na střídačku bydleli všichni Přátelé? Většina z nás by si ho ale rozhodně nemohla dovolit.
Naštěstí má příběh dobrý konec. Foto:
Takhle otřesný případ týrání zvířat se naštěstí objeví jen málokdy, o to víc je šokující. Bývalý majitel se pokusil svého psa uvařit a potom ho vyhodil z balkónu ve čtvrtém patře. Zvíře jen zázrakem...
Jak dnes vypadá mladší syn Michaela Jacksona? Foto:
Zdálo se, že svého chlapečka vyhodí z balkonu. Určitě si všichni pamatujete tuto příhodu, u které každému zatrnulo. Zpěvák později vysvětloval, že šlo o „hrozný omyl“.
Nezodpovědná matka  Foto:
Akbota Rynzhanova (35) natočila své sousedy, jak házejí svého syna (10 měsíců) z balkonu v prvním patře. Dělají to prý velice často. Matce se nechce scházet 12 schodů a je to pro ni snazší.
Nezodpovědná matka  Foto:
Akbota Rynzhanova (35) natočila své sousedy, jak hází svého syna (10 měsíců), z balkonu v prvním patře. Dělají to prý velice často. Matce se nechce scházet 12 schodů a je to pro ni snazší.
Máte závratě? Tak takovou zábavu asi nevyhledáváte... Foto:
Dělá se vám špatně, když stojíte na balkoně paneláku? Motá se vám hlava, když vylezete na rozhlednu? Pokud ano, tak se raději nedívejte na tyto fotografie.
Video Divácké zprávy: Na balkoně se dá dělat leccos. Pěstovat rajčata - nebo chovat ptáky! Foto:
Občas si příroda žije vlastním životem. To si pěkně na balkoně vysadíte rajčata a těšíte se na zdravou zeleninku, jenže to pak dopadne jinak a vy se nestačíte divit!
Manželská hádka Brangeliny na balkóně Foto:
Magazín InTouch přinesl fotky Angeliny Jolie a Brada Pitta, které pořádně jiskří. Pohádali se na balkoně a nevšimli si paparazzi. Článek má titulek: Je konec!
Video Divácké zprávy: Na balkoně se dá dělat leccos. Pěstovat rajčata - nebo chovat ptáky! Foto:
Občas si příroda žije vlastním životem. To si pěkně na balkoně vysadíte rajčata a těšíte se na zdravou zeleninku, jenže to pak dopadne jinak a vy se nestačíte divit!
Skot Jack Rhys Fairbairn vyrazil s přáteli do Španělska. Ne však na dovolenou ale za prací. O letních prázdninách si chtěl přivydělat, aby po zbytek roku měl peníze.
video Divácké zprávy: Také už jste někdy vyhráli na plese v tombole? Foto:
Už jste někdy vyhráli na vesnickém plese v tomtole vepřovou hlavu? A už vám někdy spadla z balkonu přímo doprostřed tanečního sálu? Jednomu z našich diváků se to podařilo... Podívejte se!
Karel Gott na balkóně své vily Foto:
Unikátní záběry Karla Gotta na balkóně jeho VILY! Mrkněte, komu hrozil začátkem týdne, kdy měla jeho manželka Ivana narozeniny. Ve videu jsou i záběry domu Gottových. Že si na Bertramce dobře žijí,...
Jeden z prvních snímků zásahu v divadle Foto:
Až třicet lidí může být podle předběžných informací v troskách hlediště londýnského divadla Apollo. "Modlím se za všechny, kdo tam stále jsou," napsala jedna z divaček.
Brad Pitt... hod pivem do dálky... Foto:
Když vylezl herec Matthew McConaughey v New Orleans na balkon, jeho rodina a přátelé (včetně hvězdy amerického fotbalu Drew Breese) se dali do smíchu a ukazovali přes ulici. Překvápko! Na protějším...

reklama

reklama

reklama