Bára Basiková

Video VIP zprávy: Bára Hrzánová podporuje projekt Daruj kozu Foto:
Zpěvačka Bára Basiková se na příchod jara připravila po svém. Zhubla 15 kilo, obměnila šatník a nechala se lehce inspirovat novými trendy.
Bára Basiková má doma záchranáře - tedy zatím jen seriálového Foto:
Zpěvačka Bára Basiková zkolabovala a skončila v nemocnici na kapačkách. Naštěstí prý rychle zabraly kapačky v nemocnici, ale Bára si ošklivě zahrává. Vždyť na přepracování, které je příčinou jejích...
Bára Basiková se zákroků nebojí Foto:
Zpěvačka Bára Basiková (51) ví, jak o sebe dbát i ve zralém věku. Mnozí by jí totiž její vizáž mohli závidět. Nestojí za ní jen geny, ale i odvaha podstoupit zákroky na klinice.
Petra Janů a přítel Daniel Foto:
Jsou sexy, zkušené a slavné. Mají vše, na co si vzpomenou. Proč si tedy neužít klidný život a nepořídit si nezkaženého a poslušného zajíčka, který bude poslouchat?
Lucia Šoralová exeluje v Divadle Kalich Foto:
Zpěvačka Lucia Šoralová (37) a hudebník Ondřej Soukup (62) čekají na podzim svého druhého společného potomka.
Zpěvák Václav Noid Bárta a zpěvačka Bára Basiková Foto:
Kdo by to byl řek, že se zpěvačka Bára Basiková (51) s kolegou Václavem Noidem Bártou (33) stanou součástí módní přehlídky. Co nám ochotně ukážou?
Václav Noid Bárta a Bára Basiková Foto:
Zpěvačka Bára Basiková (50) po dlouhé době opět vystrkuje růžky. V březnu připravuje módní show s hudebním vystoupením.
Bára Basiková a Kamil Střihavka Foto:
Na palubě lodi jsme načapali ztraceného Kamila Střihavku (49), krásnou Báru Basikovou (50) a zamilovaného Václava Noida Bártu (33). Co se za touto trojící skrývá?
Exmanžel Lucie Bílé Václav Noid Bárta se vrhnul na Báru Basikovou a na hlavu jí vylil litr oleje s uhlím. A co na to chudák zpěvačka? Ani nehlesla. Chuligán Noid to dokonce ještě natáčel.
Tajemná dívka a kníže Foto:
Loňský rok byl na trapasy docela plodný, takže bylo z čeho vybírat. Dnes večer ve VIP Zprávách navíc sledujte, co za neuvěřitelné trapasy se může stát, když na vás koukají dva miliony lidí. Trapasy...
Yvetta Blanarovičová a Bára Basiková: souboj dekoltů Foto:
Zpěvačka Yvetta Blanarovičová (50) pořádala galakoncert pro svoji nadaci La Sophia, která podporuje talentované děti z dětských domovů, a pozvala na něj i kolegyni Báru Basikovou. Co s výstřihů týče...

reklama

reklama

reklama