barman

Pozor na to, s kým se večer bavíte. (Ilustrační foto) Foto:
Pomsta je sladká a nejlépe chutná s kapkou citronové šťávy, tvrdí tento barman.
Na svatebním menu svíčková nebyla. Foto:
Dost netradiční oslavu si připravil jeden pár z Kalifornie. Na zahradě, kde se svatba konala, vztyčil „marihuanový bar“, kde si svatebčané mohli vybrat z třinácti druhů drogy za pomoci zkušeného...
Spiderman, který pomáhá lidem bez domova k lepšímu životu Foto:
Všichni obyvatelé Birminghamu ve Velké Británii se v těchto dnech mohou setkat s živým superhrdinou a dokonce mu pomoci s jeho dobročinností.
Tady ani tak nejde o helmu... Foto:
Říká se tomu mezi ruskou mládeží "helmet shot" a chce to spolupracujícího barmana, patřičně vybaveného helmou. Věříme, že ráno se člověk cítí úplně stejně, jako kdyby dostal pořádnou pecku...
Celý život jsem si přál zpívat, přiznává bývalý barman Frank Foto:
Býval barman, ale vždycky si přál zpívat. Čtyřiasedmdesátiletý Frank doslova ohromil porotu i diváky na talentové soutěži ve Spojených státech. Podívejte se na VIDEO, čím zabodoval.
Nikol Trojanová a její přítel Daniel Vojtěch... Foto:
Hvězda reality show VyVolených a Hotelu Paradise Nikol Trojanová se bude vdávat. Jejím budoucím manželem je model a barman Daniel Vojtěch.
11. Výzva - Obrázek 1 Foto:
VyVolení v Zúčtování vypalcovali Vladka, který si měl zvolit soupeře do pátečního Duelu. Po chvilce přemýšlení ukázal na barmana Honzu, který se do něj od začátku soutěže strefuje.
Honza chce ve Vile vydržet co nejdéle a bojovat o pět miliónů. Pomluvy ho nerozhodí. Foto:
Sexy barman Honza musel opustit Vilu VV, protože byl pasivní a nic nedělal. Když přišel dopis, že se musí nějak projevit, vůbec nereagoval. Musel tedy odejít a VyVolení místo něj dostali náhradu:...
No to snad... To ne! Co to vidím! Foto:
Tak snad aby tam ve Vile zůstal Thomas co nejdéle. Jak jsme zjistili, čeká na něj venku šílená fanynka jménem Sandrita. Na soutěžícím Thomasovi nebezpečně ujíždí.

reklama

reklama

reklama