bezpečný

Jste dobrý v posteli? Foto:
Ženy bývají často zklamané, protože i když si milence dobře vybraly, vypadal sexy, byl vtipný a měl svaly, v posteli byl absolutní nula. Podle čeho tedy bezpečně poznat, jestli bude sexuální bůh?
Děláte to? Foto:
Myslíte si, že se ochráníte před nebezpečnými bakteriemi? Tenhle zvyk má spousta lidí, jenže se ukázalo, že to může být spíš zlozvyk.
Může se to stát i vám. Muž vylétl z tobogánu a spadl z útesu Foto:
Tobogány patří mezi oblíbené letní kratochvíle dospělých i dětí. Málokdy si však uvědomujeme, že i ony mohou být nebezpečné a způsobit nám zranění. Tento muž o tom už dnes ví své.
Takhle vypadají zblízka Foto:
Pokud se na nejznámější drogy podíváme skrze mikroskop, uvidíme neuvěřitelné obrazce, které skoro jako by odpovídaly účinkům drog.
Pevnost Boyard - Lukáš Langmajer nad tygry Foto:
Dokáže herec, který má strach z výšek, překonat tento nebezpečný úkol?
Tenhle pes unikl hrobníkovi z lopaty Foto:
Závody rallye mohou být někdy obzvlášť nebezpečné. Tentokrát se mohly stát osudné pro psa, který se procházel po dráze. V tu chvíli však při něm stáli všichni svatí, kteří se rozhodli život nebohého...
Žralok bílý uvízl na pláži. Sledujte, co s ním udělali lidé Foto:
Lidé mají ze žraloků hrůzu. I přesto však existují chvíle, kdy i jim je třeba pomoct. Mladý žralok bílý uvízl na pláži a bez lidské pomoci by dozajista zemřel. Podívejte se na jeho záchranu.
Jak skáčou umělé vs. přírodní prsa? Teď už to bezpečně poznáte!  Foto:
Slečna z následujícího videa nedávno natočila příspěvek o funkcích na iPhonu, Ovšem fanoušky nezaujal ani samotný obsah, jako její vystavené poprsí. Jelikož slečna byla obviněna, že ho má umělé,...
Je u nás bezpečno? Foto:
Po teroristickém útoku na istanbulském letišti se Evropa znovu ptá, kde je bezpečno. Podívejte se na bezpečnost v evropských a severoafrických státech.
Je u nás bezpečno? Foto:
Svět neustále řeší svou bezpečnost. Má k tomu důvody. Mrkněte se, které země jsou vůbec nejbezpečnější.
Když se internetová challenge změní v nepochopitelnou tragédii.
Šílenost! Tenhle týpek chtěl políbit jedovatou kobru. Co se stalo? Foto:
Z tohoto videa vám půjde mráz po zádech. Muž se rozhodl, že políbí smrtelně jedovatou kobru. Vyvázl muž bez uštknutí a podařilo se mu nebezpečného hada políbit?

reklama

reklama

reklama