Bill Gates

Bill Gates Foto:
Zakladatel Microsoftu ztratil na jeden den svou pozici nejbohatšího člověka na planetě.
kondom na banánu Foto:
Vědci z univerzity ve Wollongongu představili nový prototyp prezervativu, který by měl výrazně zlepšit požitek ze sexuálních aktivit. Projekt částečně zastřešuje bývalý šéf Microsoftu Bill Gates.
Bill Gates na Harvard přišel v roce 1973 a o dva roky později se na ni vykašlal, aby založil se svým kamarádem z dětství Paulem Allenem Microsoft Foto:
Bill Gates, zakladatel americké společnosti Microsoft, před několika kdy předvedl novou technologii, díky které jsme schopni vyrobit pitnou vodu z lidských výkalů.
I David Beckham se nechal polít....ovšem ne vodou z kyblíku! Foto:
Ice bucket challenge, charitativní výzva "polij se ledovou vodou", momentálně zaměstnává téměř všechny celebrity. Šli do toho Mark Zuckerberg, Bil Gates, Shakira, Gerard Picque......
Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody! Foto:
Zpěvák, po kterém vzdychají stovky a stovky fanynek, se musel potýkat s něčím, co by se dalo lehce označit jako studená sprcha. I když o klasickou sprchu tu nejde.
Tihle pánové jsou opravdu za vodou Foto:
Tak tohle je opravdu raritka. Zatím neexistuje žádné jiné selfie, na kterém by byla solventnější partička. Zleva jsou na ní zakladatelé Microsoftu Bill Gates a Warren Buffet, posledním z trojice je...

reklama

reklama

reklama