bodyguard

Taylor se pěkně lekla! Foto:
Popová hvězda vystupovala na prvním ze dvou koncertů v kanadském Edmontonu, když bodyguardi nedokázali uhlídat jednoho z fanoušků, kterému nestačilo Swift jen vidět, chtěl si na ni i sáhnout!
Justin Bieber  Foto:
Justin Bieber právě natáčel tři dny projekt na území soukromé střední školy v Hollywoodu. Přestože slíbil vedení tohoto vzdělávacího institutu, že nebude narušovat chod vzdělávání a jakýkoliv jiných...
Gábina ještě jednou. Pánský styl je hitem letošní sezóny, ale troufne si málokterá dáma Foto:
Nebyl vidět, ale sledoval Gábinu Partyšovou zpovzdálí. Bodyguard. Na Ples v Opeře totiž krásná moderátorka dorazila ozdobená šperky za pět mega.
Má snad smůlu na muže, nebo jsou její nároky na partnera příliš velké? Topmodelka Heidi Klum (40) a její přítel Kirsten Martin (41) už netvoří pár. Po roce a půl se rozešli.
Jitka Čvančarová vystupuje z vrtulníku Foto:
Herečka Jitka Čvančarová nafotila s Martinem Dejdarem fotky do nového kalendáře přímo ve vrtulníku. Ona na fotkách hraje zlodějku, která společně s imitátorem Barta Simsona krade maso.
Její bodyguardi stříleli Foto:
Tři bývalí bodyguardi modelky Gisele Bündchen (33) a jejího manžela, hráče amerického fotbalu Toma Bradyho, postavili před soud za střelbu na fotografy.
A je tu další královská svatba! Tentokrát bude slavit Monako. Poslední srpnový den se žení syn monacké princezny Caroline, princ Andrea Casiraghi (29). Také bylo na čase. V březnu mu totiž snoubenka...

reklama

reklama

reklama