byznys

Doping pro fanoušky? Foto:
Olympiáda je byznys, uvědomili si to i dealeři v Brazílii, kteří si pro návštěvníky připravili speciální balíčky bílého prášku.
Kim Kardashian se sypou miliony Foto:
Kim Kardashian, která je známá z reality show, porno nahrávkou a také tím, že se provdala za Kanye Westa, se podařilo vydělat neuvěřitelnou sumu. A to díky hře, ve které se můžete stát druhou...
Dvojčata svoje přednosti ráda ukazují Foto:
Dokonce i operaci měly Dana a Nadia Brunovy zdarma. Teď chtějí svůj internetový byznys rozšířit i o prodej belfies, tedy selfíček svých pozadí.
Je libo čerstvý vzduch? Foto:
Najít díru na trhu je základem úspěšného byznysu. A vykutálený Brit Leo De Watts dobře vyhodnotil, že v současnosti je nejvíce nedostatkovým "zbožím" čerstvý vzduch. A začal ho prodávat.
Tim Harris s přítelkyní  Foto:
Tim Harris je jediným mužem v USA, který má Downův syndrom a zároveň vlastní i restauraci. Tu se však po pěti letech rozhodl zavřít, přestože velice dobře vydělává.
Video VIP zprávy: Daniela Peštová má ráda šperky, a tak na představení kolekce šperků své kamarádky nemohla chybět Foto:
Modelka Pavlína Němcová se rozhodla pověsit modeling na hřebík a rozjíždí nový byznys. Stala se návrhářkou šperků.
Petr a Marta Jandovi za pultem Foto:
Zpěvačka Marta Jandová po porodu dcery Marušky rozhodně není typická žena na mateřské dovolené. Stále zpívá, chodí na společenské akce, stará se o dceru, vyvařuje pro celou rodinu a navíc se vrhla na...
Jana Štefánková se stáhla ze showbyznysu Foto:
Modelka a bývalá playmate Jana Štefánková (39) do společnosti moc nechodí, ale když se to týká byznysu, tak s partnerem René Tauberem občas někam zajde.

reklama

reklama

reklama