čaj

Teri bude měnit obsah svého kanálu Foto:
Slavná youtuberka se musela potupně omlouvat a ukončila kvůli kauze i svou sérii videí Čaj s Teri. Ve změnách jde ale ještě dál.
Dali byste si? Foto:
Neumíte udělat víc než polévku z pytlíku, ohřát si párek a uvařit čaj? Nezoufejte. V porovnání s těmito výtvory jste hotovým šéfkuchařem!
Nemoci si na vás nepřijdou! Foto:
Zalézt do postele s teploměrem, čajem a spousty kapesníků moc sexy není. Vyhněte se tak všudypřítomným bacilům a postel užívejte k příjemnějším aktivitám - spánku a sexu!
Předražené zbytečnosti Foto:
Drahé věci jsou fajn, pro někoho je to sympatická zbytečnost, pro jiné je to nepostradatelná nutnost. Podívejte se na galerii nejdražších věcí světa, které opravdu nepotřebuje snad nikdo… Nebo byste...
neuvěříte, co dívka dokáže  Foto:
Umělkyně Red Hong Ji je známá tím, že pracuje mnohdy opravdu s podivnými materiály či pomůckami. Podívejte se na její mistrovské dílo, nebudete litovat.
Miss a alkohol Foto:
Myslíte si, že finalistky České Miss pijí jen vodu? Omyl! Občas si dají čaj. Nebo rum? Jestli mají holky rády alkohol, to se dozvíte v našem videu.
Sladká Bree Olson Foto:
Schválně jestli tyhle krásky poznáte. Jsou to totiž sexy slečny, do kterých byste určitě neřekli, že točí porno. Takhle vypadají v civilu, když jdou třeba na kus bábovky a čaj k babičce v neděli:-)
Kdo je to? Foto:
Na degustaci čajů se do ochutnávání nejvíc pustila herečka Ivana Jirešová, která má na tomto nápoji doslova závislost. Jen už radši neexperimentuje a sází na ověřené příchutě.

reklama

reklama

reklama