Céline Dion

Seems legit! Foto:
Hvězdy, které žijí jenom ze slávy a přitom se na veřejnosti tváří, že je sláva vlastně obtěžuje, máme nejraději. Mezi tyhle vykuky patří i nejslavnější kanadská zpěvačka. A není to Céline Dion!
Zpěvačka Céline Dion si užívá milionový přepych Foto:
Kanadská zpěvačka, která svým hlasem okouzluje celý svět již pěknou řádku let, se rozhodla pověsit zpívání na hřebík. A to kvůli svému manželovi!
Zpěvačka Céline Dion si užívá milionový přepych Foto:
Kanadská zpěvačka Céline Dion (45) rozhodně na své rodině nehodlá šetřit. Své vydělané peníze vychutnává plnými doušky v honosném sídle, kterým se nedávno sama pochlubila v jedné talkshow.
Kdo by zpěvačce hádal čtyřicet pět let? Foto:
Kanadská zpěvačka Céline Dion (45) chce ukázat, co v ní ještě dříme. Vydává nový singl a hlásá, jsem zpět. Svým zjevem doslova šokuje.
Milá Claudie, nikdy nezapomenu Foto:
Moderátor Libor Bouček (33) je zavázán jedné z nejkrásnějších topmodelek světa Claudii Schiffer. Proč se za něj přimlouvala u mága Davida Copperfielda?
Kanadská zpěvačka Céline Dion (45) přiznala, že s manželem, manažerem Reném Angéliem (71) prožila nejen krásné období, ale i těžké chvíle. S manželem se pořádně naučila komunikovat až před sedmi lety.
Zpěvačka Céline Dion si po narození dvojčat okolo své rezidence na ostrově Jupiter na Floridě nechala vystavět vodní svět s tobogány a umělou říčkou. Za atrakce pro Nelsona a Eddyho (3) utratila v...

reklama

reklama

reklama