čepec

Jennifer a Justin jsou už manželé. Foto:
Opravdu se bohyně mnoha žen i mužů a hvězda seriálu Přátelé konečně dostala pod čepec? Zahraniční média tvrdí, že ano. Po třech letech od zasnoubení a množství falešných zpráv o jejích vdavkách si...
Cameron Diaz a Benji Madden Foto:
Vypadalo to, že už se hollywoodská star Cameron Diaz nikdy nevdá, to se ale všichni mýlili! Neuplynul ani týden z roku 2015 a všechno je jinak! Kdo je šťastný novomanžel?
Eliška Bučková se sestrami jako sexy selky. Foto:
Krásná modelka svůj původ rozhodně nezapře. O víkendu totiž v rámci folklorního odpoledne ve skanzenu ve Strážnici oblékla místní kroj a neuvěřitelně jí to seklo!
Zpěvačka Marta Jandová Foto:
Zpěvačka Marta Jandová je vdanou paní! Tajně si vzala svého přítele a otce malé Marušky porodníka Miroslava Vernera.
Zpěvačka Victoria Foto:
Maminka pětiletého Davida a devítiměsíční Annabelle už je konečně pod čepcem. V sobotu řekla své ano příteli Thomovi Blythovi.
Ondřej Kepka s maminkou Gabrielou Vránovou a tatínkem Jiřím Foto:
Režisér Ondřej Kepka je synem herečky Gabriely Vránové, ale se svou slavnou maminkou to nemá lehké. Chtěla by ho totiž mermomocí oženit.
Herec Christian Slater už je pod čepcem Foto:
Americký herec Christian Slater (44) se po třech letech vztahu oženil s Brittany Lopez. Dvojice se zasnoubila přesně na Silvestra loňského roku.
Zpěvačka Avril Lavigne se konečně vrhla do příprav svatby se zpěvákem a kytaristou Chadem Kroegerem z kapely Nickelback.
Svatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 3 Foto:
Nový seriál se právě natáčí a jeho scénář přilákal ke spolupráci velké hvězdy. Aby ne... Je totiž plný odpovědí na věčné otázky mezilidských vztahů, lásky a laskavého humoru. Pozná se v něm snad...

reklama

reklama

reklama