čerstvý

Tříměsíční štěňátko bylo pokryté asfaltem, naštěstí se ho podařilo zachránit  Foto:
Jak byste se zachovali, kdybyste viděli na kraji silnice pomalu umírat malé štěňátko, které spadlo do čerstvě nalitého asfaltu? Indičtí mladíci neváhali a štěňátko okamžitě odnesli do útulku, kde ho...
Modelka nemá skoro žádné bříško. Foto:
Nastávající maminka vypadá naprosto odlišně než většina těhulek. A někteří jí kvůli tomu nemohou přijít na jméno.
Je libo čerstvý vzduch? Foto:
Najít díru na trhu je základem úspěšného byznysu. A vykutálený Brit Leo De Watts dobře vyhodnotil, že v současnosti je nejvíce nedostatkovým "zbožím" čerstvý vzduch. A začal ho prodávat.
Zpěvačka na postavě dře a vyplácí se to. Foto:
Některé celebrity rády tvrdí, že za jejich dokonalými postavami stojí pouze dobré geny. Všichni strašně rádi jí, vůbec necvičí a přesto mají postavy bez chybičky. Taylor Swift se na toto téma nikdy...
Šťastná rodinka? Aby ne, když Vašek pomáhá s domácností i s malou Foto:
Vystopovali jsme čerstvé rodiče Noida a Gábinu. O zájem médií nestojí, protože si užívají malé Terezky. Kdo je lepší rodič?
Video Divácké zprávy: Čerstvé banány si můžete sami vypěstovat i v Čechách Foto:
Čerstvé banány na konci listopadu a ještě z vlastní sklizně a relativně rychle? Jde to? Jde to! (Návod ve videu)
Víte, kdo je kráska v natáčkách? Foto:
Dostala do kolen nejednoho chlapa, milují ji (téměř) všichni. Dokonce i horkokrevní Italové. Je čerstvě zamilovaná, a tak o sebe nechala pečovat. Už víte, kdo je kráska v natáčkách?
video Divácké zprávy: Čikoušek (vpravo) umí odrecitovat celou básničku. Poslechněte si! Foto:
Tak tohle jen tak někde neuvidíte, ani neuslyšíte. Podívejte se nejdřív na čerstvě vylíhnuté malé andulky a pak si poslechněte, jak vycvičená andulka Čikoušek recituje celou básničku!
Jiří Mádl s přítelkyní Evou Josefíkovou Foto:
Už víc než dva roky randí herec Jiří Mádl (27) s kolegyní Evou Josefíkovou (24). Před časem spolu dokonce začali žít v jednom bytě. Tušila však krásná Eva, do čeho jde?
Po operaci je Michael Schumacher v kritickém stavu Foto:
Vyšetřovatelé nehody mistra světa F1 Michaela Schumachera z 29. prosince předstoupili před novináře a zveřejnili nejčerstvější závěry své práce. "K nehodě došlo devět metrů od sjezdovky,"...

reklama

reklama

reklama