Československo

Nicholas Winton. Foto:
Hrdina Nicholas Winton zemřel ve věku 106 let. Za život mu vděčí stovky dětí, které zachránil v roce 1939. Díky němu tehdy odjelo "Wintonovými vlaky" z Československa 669 dětí.
Husťák Ben Cristovao není pozér a umí to rozbalit naplno i v reálném životě. Foto:
Byl to první Benův koncert v Praze a rovnou byl vyprodaný do posledního místečka! Fanynky i fanoušci nemohli čtvrtka dospat a na svého oblíbence dorazili celí natěšení a plní energie!
Herečka Shirley Temple zemřela ve věku 85 let - Obrázek 1 Foto:
Ve věku 85 let zemřela česká rodačka, diplomatka a dětská hollywoodská hvězda Shirley Temple Black. Byla první porevoluční velvyslankyní Spojených států v Československu.
Juraj Višný jako Superman ve filmu Kdo chce zabít Jessii Foto:
Nejznámější kulturista bývalého Československa, průkopník kulturistiky a představitel Supermana ve slavném filmu V. Vorlíčka Kdo chce zabít Jessii (1966) Juraj Višný (76), opět dorazil do Prahy.
Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem Slovensko milují Foto:
Modelka Andrea Verešová je hrdá na to, že je Slovenka, a líbí se to i jejímu manželovi právníkovi Čechovi Danielu Volopichovi. Na Slovenky má asi v hlavě speciální detektor!
V některých médiích se spekulovalo, že se soutěž ČeskoSlovensko má talent letos obejde bez slovenského porotce Jaro Slávika. Teď už je ale jasno: Slávik se po boku Lucie Bílé a Leoše Mareše opravdu...
Lucie Bílá (47) radikálně změnila jídelníček a vypadá líp než kdy předtím. Skoro přestala jíst maso, hodně pije a nesnídá.

reklama

reklama

reklama