chameleón

Sledujte zázrak zrození malého chameleona Foto:
Když se rodí nový život, je to zázrak. Podívejte se na jedinečné záběry malého chameleona, který se klube z vajíčka a dělá první kroky. Není to nádhera?
Průkopnicemi tohoto trendu je třeba Nicki Minaj, Christina Aquilera nebo Katy Perry. Foto:
Šedé, růžové nebo fialové vlasy už jsou pasé. Trendy je teď nově barva duhová! Sice vlasy vypadají neskutečně uměle a brzy nejspíš opravdu i vypadají, ale s módou se jít přece musí. Jak se vám...
Chameleon pardálí (Furcifer pardalis)... Foto:
Chameleon pardálí (Furcifer pardalis) je ještěr z Madagaskaru, čeleď chameleonovití (Chamaeleonidae). Tyto krasavce jsme našli na ostrově Reunion, kam byli introdukováni. Vzhledem k exotickému původu...
Umělec dotváří obrazy zvířat pomocí svých prstů - Obrázek 7 Foto:
Proč malovat celá zvířata, když k jejich doplnění můžete použít vlastní ruce? To si řekl designér Javier Perez a namaloval sérii zvířat, kterým sice něco chybí, ale to něco on doplní svými prsty.
Video Divácké zprávy: Tak tohle chameleonovi opravdu neměli dělat! Foto:
Taky se někdy vyděsíte, když se na sebe po ránu podíváte do zrcadla? A co má dělat chudák takový chameleon? Nakonec pak ani neví, jak se sám před sebou zamaskovat... Podívejte se!
Dívka se dokáže stát kýmkoli, jen za použití make upu  Foto:
Dívka Promise Phan se dokáže proměnit v kohokoli jen za pomoci make-upu. Jako popová zpěvačka i pohádková princezna se vám představí v naší fotogalerii.
video Divácké zprávy: Tenhle chameleon opravdu umí rapovat! Foto:
Když se zvířata dají do tance, stojí to za to. Podívejte se na rapujícího chameleona, tančícího psa, opice nebo pštrosy!. a nakonec velká lahůdka: jak to vypadá, když se panda doopravdy lekne? Tohle...
Do kin se blíží životopisný snímek Diana, který zachycuje poslední dva roky života krásné princezny z Walesu. Víte, kdo ztvárnil hlavní roli?

reklama

reklama

reklama