chodidlo

Co na vás prozrazují vaše chodidla? Foto:
Ukaž mi svoje chodidlo, já ti řeknu, jaký jsi člověk.
Proč byste měli okamžitě přestat nosit náramky z festivalu? Foto:
Připomínají vám skvělé letní zážitky, ty nejlepší festivaly i slavné kapely, při kterých jste pařili. Jenže náramky z festivalů jsou časovanou bombou! Okamžitě si je sundejte.
Jeffreymu dělá chůze velké problémy. Foto:
Američan Jeffrey Ortega trpí postižením, které má jen 200 lidí na celé planetě. Jeho tkáně, kosti i kůže nekontrolovatelně narůstají hlavně na chodidlech. Dnes má velikost boty 16 a sehnat obuv je...
Děsivé stehy si z nemocnice odnesl malý Euan Foto:
Teprve šestiletému chlapci eskalátor rozdrtil pravou nohu. Tohle nebyly zrovna příjemné prázdniny. Záchranná akce trvala tři hodiny a skončila useknutím části chlapcova chodidla!
ilustrační foto Foto:
Jacob Duffy přišel na svět loni v listopadu. Přestože se v průběhu těhotenství nevyskytovaly žádné komplikace, chlapec má hned několik zdravotních vad.
Jak vypadá obří noha po operaci? Foto:
Liu Huichang trpí nemocí, která způsobuje, že některá části těla, často končetiny, narůstají do neobvyklých velikostí. Jedná se o vzácnou formu gigantismu.
Jaké botičky jste si vybrali vy? Foto:
Obuv je výrobek, který by měl sloužit hlavně k ochraně chodidla při chůzi. Existuje mnoho druhů obuvi, které dělíme dle jejího účelu, velikosti, historického období či pohlaví nositele. Světově známý...
Hrůzné prsty celebrit   Foto:
Ač se nám hollywoodské divy mohou zdát dokonalé, stačí nám často jen jeden pohled na jejich nohy, abychom poznali, že zde není něco v pořádku. Pokroucené a zdeformované prsty, zažloutlé nehty nebo...
Krásná, slavná, bohatá a šťastná, taková je topmodelka Gisele Bündchen, která se nebojí o svou radost podělit se svými fanoušky.

reklama

reklama

reklama