chomout

Vdá se nám J. LO počtvrté? Zatím to vypadá, že ne... Foto:
Popová hvězda vzala na milost svého přítele Caspera Smarta, kterého pustila vloni v červnu k vodě. Aby si to u ní vyžehlil a dokázal, jak strašně ji miluje, rozhodl se J. LO požádat o ruku.
Hvězdnému párečku to sluší Foto:
Objevily se informace, že teprve po pár měsících chození s popovou hvězdou Taylor Swift je Armaniho model připravený vlézt do chomoutu. Řekne Taylor ano?
Na tuhle novinku si raději sedněte. Herečka s hispánskými kořeny je v sedmém měsíci těhotenství. Miminko čeká s jedním z nejkrásnějších mužů Hollywoodu.
Nejhorší svatební šaty všech dob! Foto:
Léto je čas lásky, a tak není divu, že se spousta lidí žene do chomoutu. Připravili jsme pro vás přehlídku těch nejhorších svatebních šatů. Budete zírat!
Hana Gregorová a Petra Hřebíčková se objeví v novém seriálu Foto:
Pro šarmantní herečku Hanu Gregorovou je momentálně svatba na denním pořádku. Že by se rozhodla popostrčit svého syna Ondřeje Brzobohatého do chomoutu s překrásnou přítelkyní, Miss World Taťánou...
Svatebčané pohromadě. Hynek s Valerií už jsou svoji Foto:
Sám sice ženatý není, teď už má ale lamač srdcí divaček seriálu Cesty domů II Roman Zach "natrénováno" alespoň před kamerou. K ženění má ovšem dost radikální postoj – podívejte se na VIDEO.
Ondřej Kepka s maminkou Gabrielou Vránovou a tatínkem Jiřím Foto:
Režisér Ondřej Kepka je synem herečky Gabriely Vránové, ale se svou slavnou maminkou to nemá lehké. Chtěla by ho totiž mermomocí oženit.

reklama

reklama

reklama