Chris Hemsworth

Akce Polished Man si našla příznivce i mezi celebritami Foto:
Myslíte si, že je lakování nehtů u mužů tabu? V Austrálii rozhodně ne. K hnutí mužů, kteří si lakují jeden nehet, se přidal i Chris Hemsworth.
Máte modré oči? Foto:
Některým z nás příroda zařídila modré oči. Takových lidí je méně než těch tmavookých. Vědce proto zajímalo, co mají tito lidé společného.
První host rubriky NA TO SE ZEPTEJTE! Ben Cristovao. Foto:
Prvním hostem nové online rubriky NA TO SE ZEPTEJTE! byl zpěvák a miláček všech teenagerek Ben Cristovao. Otázky, které jsme Benovi kladli, byly od vás – fanoušků. A musíme říct, že teď už víme...
Tak jak to bylo? Foto:
Vyhlásili ho nejvíc sexy mužem světa za rok 2014 a v lednu ho čekají dvě premiéry. Mnohé fanynky by pro australského fešáky vraždily... jenže za mřížemi skončil sám hvězdný lamač srdcí!
Chris Hemsworth a jeho nádobíčko Foto:
Herec Chris Hemsworth, který byl vyhlášen nejvíce sexy mužem pro rok 2014 ukázal to, po čem ženy rozhodně touží a ty, které říkají, že ne, tak ty lžou!
Od 30. dubna v kinech! Foto:
Iron Man a Černá vdova berou bank, ostatní jen drobky!
Dcera Paula Walkera v objetí svého milujícího otce Foto:
Když Paul zemřel, byla na tom Meadow (16) hodně špatně, stáhla se do ústraní a její blízcí o ni měli veliký strach. Mluvilo se dokonce o těžkých depresích. Nyní to vypadá, že je z nejhoršího je venku.
Avengers by Tony Stark Sincero (via CBM). - Obrázek 1 Foto:
Máme tady něco pro nedočkavé. Filmový trhák Avengers: Age of Ultron ve FOTOGALERII trochu jinak, než jste zvyklí.
Má sexy usměv!  Foto:
Jeden z nejvíce sexy mužů planety včera v americké talk show prozradil, co dělá se svým bratrem ve volném čase. A budete se divit!
Hlavní hrdina se rozhodně bude muset od compu zvednout! Foto:
Chris Hemsworth je hacker, který si ani ve snu nepředstavoval, jak divoké dobrodružství ho čeká. Režisér Michael Mann akční žánr umí, takže se můžete těšit na nabitý děj, dokonalé akční scény,...
Avengers - I druhý trailer Age of Ultron slibuje fantastickou podívanou Foto:
Avengers: Age of Ultron vtrhnou do kin na jaře. Podle mnohých žebříčků jde vůbec o nejočekávanější film letošního roku! Podívejte se na nový trailer.
Herec Chris Hemsworth (31) byl magazínem People zvolen nejvíce sexy mužem planety za rok 2014 a my nemůžeme nesouhlasit. Podívejte se s námi na galerii, ke které není co dodat.
Tatínek Chris Hemsworth se teď  vzorně stará o starší sestřičku... Foto:
Hvězda filmu Thor, herec Chris Hemsworth odvezl svou manželku Elsu Pataky do porodnice, kde mu porodila očekávaná dvojčata. Jejich rodina je rovnou pětičlenná!
Chris Hemsworth (30) a jeho žena, španělská modelka a herečka Elsa Pataky (37) čekají dvojčata. Ta přibudou letos k jejich holčičce Lily Rose (19 měsíců). Brad Pitt a Anglelina Jolie už dvojčata mají...
Herec Liam Hemsworth se svou již bývalou přítelkyní Miley Cyrus Foto:
Australského herce Liama Hemswortha (23), který se nedávno rozešel s provokativní zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus (20), podle jeho slov vyučovala ve škole sexuální výchovu jeho vlastní matka.
Sexy Hemsworth ukázal holý zadek. Měl z toho trauma Foto:
Australský herec Chris Hemsworth (30) je rozhodnutý, že už se nikdy víc před kamerou nesvlékne. V posledním svém filmu ukázal nahý zadek a psychicky to špatně nesl.

reklama

reklama

reklama