čtyřkolka

Na čem teď jezdí sanfranciští policisté? Foto:
Ze čtyřkolky se může stát vodní kluzák. Takže zloději, kteří chtějí vzít kramle přes vodu, jsou teď na sanfranciskou polici krátcí.
Drsná nehoda má drsné následky... Foto:
Teenager Ryan strávil osm hodin na operačním sále, kde mu lékaři odstranili část lebky. Člověk by hádal, že po bouračce už nesedne ani na kolo, ale sedmnáctiletý mladík přišel s nápadem, že bude...
Video VIP zprávy: Zpěváci z muzikálu Mamma Mia vyrazili na soustředění za Prahu Foto:
Poslední tajný večírek protagonistů muzikálu Mamma Mia byl tak utajený, že na něj skoro nikdo nedorazil. A tak další „party“ pojala produkce jinak – všechny vytáhla za Prahu na adrenalinový den!
Na loď už nikdy nevkročím! Vždy již jen takhle hezky ze břehu Foto:
Pravidelná dávka exotiky, krásy a zážitků je tady! Naše redaktorka Táňa pro vás má další zážitky ze soustředění České Miss 2015 z Kapverdských ostrovů! Tak jak se jí tam a deseti kandidátkám na...
Finalistky České Miss si zajezdily v hummeru v dunách! - Obrázek 1 Foto:
Vzrušení a zážitky, to v posledních dnech zažily všech deset finalistek České Miss 2015. V dunách na ostrově Sal se totiž proháněly v hummeru a na čtyřkolkách! A jaké to pro ně bylo?
Celá Addamsovic rodinka pěkně pohromadě...včetně sluhů. Tentokrát dvou. Foto:
Setkání herců účinkující v muzikálu Addams family mělo jasné poselství – odreagovat se, relaxovat, prostě si užít zábavu. A to se prostě povedlo!

reklama

reklama

reklama