David Ondříček

Jamie Dornan Foto:
Nejambicióznější herečka u nás, která sama přiznala, že někdy jde přes mrtvoly, co se týče získání rolí, si zahraje po boku Jamieho Dornana.
Video VIP zprávy: Miroslav Ondříček Foto:
Miroslav Ondříček (84) zemřel po nemoci a dlouhodobých zdravotních problémech. Jako kameraman se podílel na čtyřech desítkách celovečerních filmů. Více než polovinu z nich natáčel v zahraničí.
Pohřební vůz přivezl rakev Miroslava Ondříčka Foto:
Obřad se konal v bazilice svatého Petra a Pavla na pražském Vyšehradě, veřejnosti byl vstup zakázán.
Video VIP zprávy: Nejslavnějším dílem, na němž se Miroslav Ondříček podílel jako kameraman, byl určitě Amadeus Foto:
Úmrtí světově ceněného kameramana Miroslava Ondříčka zasáhlo celý filmový svět. Dvorní kameraman Miloše Formana zemřel ve věku osmdesáti let. Podle syna Davida byl otec dva měsíce v nemocnici a...
Červený koberec 49. KVIFF – Kameraman Miroslav Ondříček se synem, režisérem Davidem Ondříčkem Foto:
Vě věku osmdesáti let zemřel po nemoci a dlouhodobých zdravotních problémech Miroslav Ondříček. Český kameraman, který dlouhodobě spolupracoval s Milošem Formanem. Společně natočili oscarového Amadea.
Herci Jamie Dornan a Cillian Murphy se objeví v hlavních rolích filmu Anthropoid Foto:
Jamieho Dornana určitě znáte jako dominantního pana Greye z 50 odstínů šedi. Britský herec se momentálně chystá na dvě pokračování, už letos v červenci ale vyrazí na plac válečného dramatu Anthropoid...
Křehká herečka Klára Issová (34) přijela na festival do Karlových Varů už potřetí úplně sama. Naposledy se zde objevila před třemi lety po boku režiséra Davida Ondříčka. Kde je problém?

reklama

reklama

reklama