Dean McDermott

Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování Foto:
Vytetovaná jména partnerů nebo jejich portréty, data svateb nebo výročí. Pokud byste to označili za šílené nápady, můžeme vás ujistit, že se najde spousta celebrit, které tuto chybu udělaly.
Tori má zlomené srdce! Foto:
Tori Spelling postuje smutné fotografie z nemocničního lůžka! A co je důvodem jejího smutku?
Hvězdný pár je všem pro smích. Může za to absurdní tetování, který si nechal Dean McDermott zhotovit jako důkaz lásky. Tori by ale určitě víc ocenila, kdyby tento důkaz lásky neviděla každá druhá...
Tori Spelling má problémy s pletí Foto:
Takto to dopadá, když se sečte nezřízená touha po dokonalém vzhledu s roky a všechno vynásobí stres. Tvář slavné Donny ze seriálu Beverly Hills 902 10 zohyzdily příšerné dolíčky. Navíc si teď nemůže...
Herečka Maria Bello šokovala syna výběrem životní partnerky Foto:
Americká herečka a zpěvačka Maria Bello (46), známá například ze seriálu Pohotovost, prozradila, že má dlouholetý vztah se svou nejlepší kamarádkou Clare Munn.
Pamatujete si ještě na roztomilou Donnu ze seriálu Beverly Hills 90210, Tori Spelling? Kdo by tenkrát do velmi ambiciózní herečky řekl, že se stane čtyřnásobnou matkou?

reklama

reklama

reklama