dědictví

Jak to sekne dceři Jeremyho Clarksona? Foto:
Dcera slavného moderátora se naštěstí, co se týče vzhledu, moc nepotatila.
Jak vypadá dcera slavného moderátora? Foto:
Půvabná dcerka toho naštěstí ze vzhledu svého otce příliš nezdědila.
Dana Morávková na svého tátu ráda vzpomíná a také něco podědila. Foto:
Když se řekne Dana Morávková, většina z nás může mít dojem, že ji dobře zná. Setkává se s ní přece denně na obrazovce. Jenže existuje mnoho věcí, které o populární herečce nevíme. Kousek z nich nám...
Fotografie z archivu Lenky Hatašové... Iveta Bartošová Foto:
Iveta Bartošová před rokem spáchala sebevraždu v den narozenin svého manžela. Dodnes visí ve vzduchu otázka: co tím myslela? V každém případě to Josefa Rychtáře navždycky poznamenalo.
Milionářka Rose Ann Bolsany odkázala své fence maltézského psíka Foto:
Láska je opravdu nevyzpytatelná, to dokázala i Rose Ann Bolsany při psaní své závěti. V té totiž jasně sdělila, že její peníze zdědí někdo jiný než její děti! Kdo to je a jak si to zasloužil?
Donatella Versace Foto:
Paris Hilton je pasé. Toto jsou ženy, které byste si měli zapamatovat.
Herečka Kate Hudson Foto:
Kate Hudson šokovala své fanoušky, když v jednom rozhovoru pro britskou talk show řekla, že údajně je v kontaktu s duchy. Dokonce ví i o ostatních lidech, kteří mají tento dar.
Jiří Štaidl je zároveň právním zástupcem svého mladšího bratra Artura Foto:
Podle našich informací se Josef Rychtář odstěhoval z Uhříněvsi z domu, kde bydlel poslední roky s Ivetou Bartošovou. Kdo momentálně v domě bydlí? U vchodu se ukázal sympatický mladý muž. Že by nový...
Dagmar Havlová s maminkou  Foto:
Dagmar Havlové se podařilo téměř nemožné - více než půl roku tajila, že ji navždycky opustila její maminka Markéta Veškrnová (92). Když jsme s paní Dagmar hovořili na jaře na TýTý, zmínila, že má za...
Tereza Maxová se svým nejstarším synem Tobiasem. Foto:
Česká kráska Tereza Maxová o víkendu opět uspořádala akci na podporu své nadace a vyvedla celou svoji rodinu. A to včetně své maminky.
Manželka herce Romana Vojtka Tereza si nejvíce pokecala se zpěvačkou Martou Jandovou Foto:
Zpěvačka Tereza Mátlová (38) a zpěvák Dalibor Janda (61) dostali stejný nápad a vyrazili na akci se svými potomky.
Bolek Polívka Foto:
Herec Bolek Polívka (64) sice představil nový film Dědictví aneb Kurva se neříká, ale stále je na něm vidět smutek z toho, že ztratil milovanou farmu v Olšanech.
Bolek Polívka Foto:
Druhé pokračování kultovní komedie Dědictví s Bolkem Polívkou (64) a Dagmar Havlovou (60) nemá moc dobré ohlasy. Samotné natáčení bylo prý samá přetvářka.
Paul Walker s dcerou Meadow (vpravo) loni v Montrealu Foto:
Spekulace kolem dědictví po Paulovi Walkerovi, který se loni v listopadu zabil v autě, končí. Pětadvacet milionů dolarů z pozůstalosti, tedy úplně všechno, zdědí jeho patnáctiletá dcera Meadow....
Jacksonovy děti. Půjdou o žebrácké holi Foto:
Dědicům zesnulého Krále popu Michaela Jacksona možná zbudou jen oči pro pláč. Podle amerického Federálního daňového úřadu (IRS) dluží 702 milionů dolarů na daních.

reklama

reklama

reklama