design

22 šílených designových failů. Foto:
Aneb když dokážete selhat i v tom zdánlivě nejjednodušším úkolu.
Největší designerské faily. Foto:
K těmto lidem byste na návštěvu rozhodně jít nechtěli.
Holky z TheCzechChicks.com přesně ví, co každému sluší. Foto:
Holky z TheCzechChicks.com vědí o všem, co je cool. Orientují se v módě, designu, beauty výrobcích a poradí i při cestování. Nás ale zajímala sekce o spodním prádle.
Nové studio a nová moderátorka - to si zasloužilo menší oslavu! Foto:
Zlatá a černá. To jsou barvy nového studia pořadu Top Star Magazín, které budou také ideálním pozadím doplňující atraktivní moderátorku Evu Perkausovou (21). A není to jediné překvápko, které vás...
Test pozornosti o Škodě Fabia Foto:
Tý jo, mámo, koukej! Škodovka je v britský televizi!
Nechte své pozadí, ať vám zahraje! Foto:
Unikátní nová technologie byla vytvořena společností, která se zabývá hudbou, zvuky a designem zvukových zařízení. Rozhodla se tak dát „twerkerům“ šanci, aby si každý mohl pomocí pohybu pozadí...
Vendula přiznala, že by se dalšímu dítěti nebránila Foto:
Prezidentka Kapky naděje Vendula Svobodová (42) pro dobrou věc udělá cokoli. Dokonce měla odvahu vrátit zpět čtrnáct let a natočit upoutávku pro svou nadaci se vzpomínkou na dcer Klárku.
Eva Mendes se dala na módu Foto:
Slavná herečka Eva Mendes (39) si své soukromí náležitě střeží. Přesto svolila a nafotila módní editorial do společenského magazínu. Aby také ne, když se profesně dala na módu.
Modelka Petra Faltýnová (35) vyrazila na kubánskou Havana party v odvážných červených minišatech a společně s Jitkou Válkovou (21) a Kateřinou Sokolovou (24) si vyzkoušela práci barmanky.

reklama

reklama

reklama