detektiv

Muž se probudil na pláži v Brightonu a zjistil, že je znásilňován. Zřejmě ho někdo zdrogoval v baru.
Amber to prostě nevychytala... Foto:
Muž z amerického Utahu si najal soukromé očko na sledování své manželky Amber. Měl podezření, že je mu nevěrná a chtěl zjistit, kdo mu leze do zelí. Detektivní příběh dostal nečekaný zvrat, když...
Chet Haze je dlouhodobě závislý na drogách, teď jako by se propadl do země! Foto:
Nadaný, leč velmi kontroverzní Chet Hanks (25) aka známý rapper Chet Haze bojuje dlouhodobě se svou závislostí na drogách. To se ví. Také se ví, že jeho rodiče Tom Hanks (59) a Rita Wilson (58) z něj...
Vin Diesel - chybí jen lízátko! Foto:
Holá hlava, lízátko a neúnavný smysl pro spravedlnost - takový byl detektiv Kojak. Teď navíc dostane svaly, hlášky a pořádný balík výbušné akce.
Slovenská republika je v posledních dnech v Anglii populární Foto:
Útok se odehrál v březnu v Leedsu, což je město na severu Anglie. Oběť násilník tloukl kamenem do hlavy, až upadla do bezvědomí a poté ji sexuálně napadl.
Všechno nejlepší, Bruci! Foto:
Slavný herec slaví šedesátku. Jeho kariéra ani zdaleka není u konce, ale u nás má splněno na tisíc procent a klidně může do důchodu. Co od něj máme nejradši?
Mulder a Scullyová Foto:
Po více než deseti letech se vrací zvláštní detektivové Fox Mulder a Dana Scullyová, kteří řeší případy zařazené mezi tzv. Akta X, nevysvětlitelné případy související s paranormálními jevy.

reklama

reklama

reklama