děvka

Brutální instagramová pomsta... Foto:
Co když zjistíte, že vám vaše láska zahýbala? Není nad pořádnou a hlavně veřejnou pomstu. To napadlo jednu uživatelku Instagramu, která vytrollila svého ex.
Tim O Foto:
Tim O se nazývá „Plešatou tlustou děvkou, co nosí make-up.“ Lidé ho však milují. Během 11 měsíců, co umisťuje videa o líčení na YouTube, má už nesčetné množství fanoušků.
John Sewel se nechoval jako ctihodný občan  Foto:
Hříšný John Sewel (69) má manželku, čtyři děti a slabost pro drogy a lehké ženy. Místopředseda britské Sněmovny lordů, John Sewel právě prožívá nesnadné chvíle. Na povrch vypluly fotografie společně...
Milovník plazů  Foto:
Rupert Darwin žijící v malé vesničce na jihu Floridy nyní půjde sedět poté, co ho náhodný kolemjdoucí přistihl při orgiích s aligátorem.
Legendární Pan Božský v plné síle Foto:
Všechny fanynky Sexu ve městě by teď měly přestat číst. Pan Božský zas tak boží není.
Lenka Nová vyhrála druhé místo v anketě Žebřík Foto:
V sobotu se udělovaly hudební ceny Žebřík 2013 a na druhém místě se umístila veřejnosti nepříliš známá zpěvačka Lenka Nová. Šok to byl nejen pro ni.
Zpěvačka Lenka Nová (37), známá z kapely Laura a její tygři, ráda spolupracuje s úspěšnými muži. S Michalem Horáčkem se podílela na projektu Český kalendář, s Michalem Dvořákem a Jaroslavem Svěceným...

reklama

reklama

reklama