dlaň

Jaká vás čeká budoucnost? Foto:
Věštění z dlaně je minulostí. Naopak předpovídat budoucnost z čar na svém zápěstí zvládnete za chvilku a můžete tím ohromit přátele.
Co znamená M na dlani? Foto:
Z čar ve dlani se dá mnohé rozluštit. I když možná víte, kde máte čáru života nebo srdce, daleko důležitější je, jestli ve své pravé dlani najdete písmeno M? Je tam?
Jak pokaždé vyhrát? Foto:
Tuhle hru známe od dětství, ale málokomu se podařilo ji pokaždé vyhrát. Je to vůbec možné, když tomu druhému do hlavy nevidíte a nevíte, jestli z dlaně udělá kámen, nůžky nebo papír? Ano jde!
Co o vás prozradí rýhy na zápěstí? Foto:
Podívejte se na vnitřní stranu zápěstí. Vidíte tam takové dlouhé vrásky? Tohle všechno o vás prozradí!
Iluze s dírou v ruce vám pořádně poplete hlavy Foto:
Pokud chcete mezi kamarády zazářit, můžete na ně zkusit tento trik, při kterém to vypadá, jako by vám v dlani zela obrovská díra. Určitě jim všem pěkně pomotáte hlavy.
Krásná prsa jsou základ! Foto:
Většina mužů se shodne na tom, že jim u prsou ani tak nezáleží na velikosti, jako na tvaru a pevnosti. Díky těmto pěti trikům budete mít dekolt tak dráždivý, že vám ani nebude vadit, že se vám muži...
Salma Hayek je ve svém věku pořád kočka. Foto:
Oblíbená krasavice, která to z telenovel dotáhla na filmovou hvězdu první velikosti, pořádně překvapila. Salma Hayek se totiž ve svých osmačtyřiceti letech rozhodla fotit bez podprsenky.
RESPEKT! Učitel si maluje realistické portréry na dlaň a otiskuje je na na papír Foto:
Russel Powell je nejen úspěšným a oblíbeným učitelem na základní škole, ale navíc i originálním umělcem. Dokáže si přímo na svoji levou dlaň namalovat krásné portréty, které pak otiskuje na papír....
Přesně ve 17:40 hodin hrozí, že roztomilý křišťálový čtyřlístek bude kaput. Možná ho rozdrtí dívka, která ho bude držet v dlani pro štěstí při své premiéře na obrazovce Primy.
Písničkář Martin Maxa se pravděpodobně nevyhne další operaci. Ohrožen je přímo jeho pracovní nástroj – ruce.

reklama

reklama

reklama