domov

Cameron Simmons a policista Foto:
Třináctiletý Cameron Simmons z USA zavolal na policii a svěřil se, že plánuje utéct z domu.
Teorie velkého třesku Foto:
V obrovském požáru přišlo o domov hned několik lidí. Mezi nimi také hvězda seriálu Teorie velkého třesku.
Věnoval bezdomovci výherní tiket, jak se zachoval?  Foto:
Muž se domluvil s prodavačem, že sázkový tiket, se kterým za chvíli přijde, bude výherní na 1000 dolarů. Pak ho dal muži bez domova. Neuvěříte, jaká byla jeho první reakce, když zjistil, že dostal...
Dojemné, že?  Foto:
Šestiletý Alex z Kalifornie letos v létě zjistil, že dárky nenosí Santa Claus, ale kupují je rodiče. Požádal tedy matku a otce, zda by letos nedonesli dárky raději lidem bez domova, kterých bylo v...
Neskutečně smutný pohled na spící děti  Foto:
Podívejte se na neskutečně smutné snímky spících dětí, které vás nenechají chladnými. Děti uprchlíků ztratili nejen domov, ale i dětství.
László Andraschek Foto:
Maďar bez domova vyhrál pohádkovou výhru. Místo toho, aby si peníze užíval, splatil své dluhy a rozhodl se pomáhat charitě.
Báječná proměna,že? Foto:
Australan Nasir Sobhani jeden den v týdnu vyjde do ulic Melbourne, kde stříhá bezdomovce. Tím se snaží lidi inspirovat k tomu, aby se mohli postavit zpátky na nohy a začít lepší život.
Domov Providence Mount St. Vincent je dost netradiční, celý den vedle sebe tráví čas pětileté děti a osmdesátiletí lidé.  Foto:
Dřív bylo naprosto běžné, že pod jednou střechou žila několikagenerační rodina a všichni se od všech učili něco. Do života to přinášelo rozmanitost, generační střety i nutnost naučit se toleranci a...
Mladý muž zneužíval seniorky v domově důchodců Foto:
Pečovatel domova pro seniory byl údajně přistižen polonahý v posteli s jednou z pacientek. Nyní je obviněn ze sexuálního útoku na tuto sedmdesát šest let starou paní, která je navíc duševně nemocná.
Video VIP zprávy: Tereza Kostková si během focení pdo mostem popovídala s místními bezdomovci Foto:
Tereza Kostková na rozdíl od jiných hereček nemá problém s focením, právě naopak. Být projednou modelkou místo herečky si užívá o to víc, když se při focení seznámí s novými zajímavými lidmi.
Veronika Kašáková vyrůstala i s bratrem Karlem v dětském domově. Matka je oba nechala v taxiku a utekla Foto:
Veronika Kašáková je věčně usměvavá. Až si někdy říkáte, jak je to možné. Obzvlášť když znáte její příběh. Dětství, které prožila bez rodičů v dětském domově jí nepřipravilo o sílu bojovat s osudem.
Strom rostoucí z podlahy obývacího pokoje... Foto:
Vzhledem k tomu, kolik času většina z nás tráví doma, je škoda, že žijeme v malých, nudný domech nebo bytech. Je-li domov tam, kde je vaše srdce, věřte, že tyto nápady zvelebí interiér natolik, že...
Dětský domov Liverpool  Foto:
Google Street View zobrazil snímek opuštěného dětského domova na Orphan Drive ve Velké Británii. Záběry jsou šokující, v okně se totiž zobrazuje duch plačící holčičky.
Edna Slann Foto:
Policie byla přivolána do dvou domovů důchodců poté, co si rodiny rezidentů začaly stěžovat na záhadné zranění svých blízkých.
Dave s Peteym jsou nerozlučná dvojka Foto:
Lidé bez domova jsou často viděni na ulicích se psy, na tom není nic divného. Vzdát se ale svého domova kvůli čtyřnohému společníkovi? To se asi stává málokdy!

reklama

reklama

reklama