důchodce

Co budete dělat vy, až zestárnete? Foto:
Myslíte si, že staříci už jsou za zenitem a nemají fantazii? Tak to se mýlíte. Dokonce si ze sebe umějí udělat legraci. Jejich vnoučata to pak nahrají na internet a lidé po celém světě se mohou bavit.
Postarší pár poprvé narazil na eskalátory Foto:
Jezdící schody jsou už pro nás pěknou řádku let samozřejmostí. Neplatí to tak ale pro všechny. Stále na světě existují lidé, kteří eskalátory neznají a nikdy je nepoužili. Jejich první setkání tak...
Všechny šokoval starý důchodce, který zvedal činky jako zkušený kulturista Foto:
V plážovém fitness parku se jednoho dne objevil starý důchodce, který si chtěl zkusit zacvičit se stroji a činkami. To, co se však stalo, všechny místní svalovce a přihlížející překvapilo. Začal...
Domov Providence Mount St. Vincent je dost netradiční, celý den vedle sebe tráví čas pětileté děti a osmdesátiletí lidé.  Foto:
Dřív bylo naprosto běžné, že pod jednou střechou žila několikagenerační rodina a všichni se od všech učili něco. Do života to přinášelo rozmanitost, generační střety i nutnost naučit se toleranci a...
Hijé! Přideeej. Foto:
Jste tak staří, na kolik se cítíte! Tihle důchodci vám to dokážou. I když jsou téměř nad hrobem, tak dovádějí jak malé děti a užívají si spoustu legrace! Inspirujte se.
Brutální napadení v Kawerau na Novém Zélandu Foto:
Své o tom ví stavitel z Nového Zélandu, kterého jeden takový zuřivec napadl.
Edna Slann Foto:
Policie byla přivolána do dvou domovů důchodců poté, co si rodiny rezidentů začaly stěžovat na záhadné zranění svých blízkých.
Celý život jsem si přál zpívat, přiznává bývalý barman Frank Foto:
Býval barman, ale vždycky si přál zpívat. Čtyřiasedmdesátiletý Frank doslova ohromil porotu i diváky na talentové soutěži ve Spojených státech. Podívejte se na VIDEO, čím zabodoval.
Olga Lounová ve stylovém tričku Foto:
Zpěvačka a herečka Olga Lounová (33) se rozhodla jít ve stopách Miss World 2006 Taťány Kuchařové a pomáhat seniorům. Dokonce je chce angažovat do svého nového klipu.
Krásná Gwyneth Paltrow také nebude věčně mladá Foto:
Nikdo z nás bohužel nemládne... podívejte se, jak budou vypadat známé osobnosti, až budou mít šedivé vlasy a budou v důchodu pobírat penzi.
Okouzlující miss Lucie Hadašová Foto:
Jedna z mála blond Miss v historii soutěže Lucie Hadašová nenechá spoustě mužů spát. Ona sama se už ale necítí zas až tak mladá. Přestože to řekla tak trochu v žertu, cítí se prý spíš na důchod....
Miroslav Etzler v seriálu Cesty domů Foto:
Herec Miroslav Etzler (48) o sobě tvrdí, že je naprosto samostatná jednotka. A to prý už od patnácti, kdy bydlel v domově důchodců, kde prožil nezapomenutelné chvíle.

reklama

reklama

reklama