džus

Žena zemřela v letadle! Foto:
Naprosto hrůzný zážitek se naskytl cestujícím na palubě letadla z Turecka. Asi 50letá žena náhle zemřela a lidé museli sedět vedle jejího mrtvého těla několik dlouhých hodin!
Věříte jí to? Foto:
Valeria Lukyanova, která se proslavila jako dokonalá kopie panenky Barbie, přišla se šokujícím tvrzením. Prý za jejím vzhledem nestojí žádný plastický chirurg.
Reklama na jídlo versus realita Foto:
Určitě se vám také stalo, že v oříškové čokoládě jste našli tak jeden oříšek a pomerančový džus byl z mrkve a jablek. Tahle jídla by ale byla zklamáním i pro ty nejotesanější drsňáky!
Kdy zemřete? Foto:
Jednou to přijde. Víte to. Zubatá si jednou přijde pro každého z nás. Ale tyhle věci vám napoví, že u vás zaklepe co nevidět.
Konečně zhubněte! Foto:
Tohle jste měli vědět dřív! Zhubnout můžete snadno a velmi rychle, když přestanete jíst...
Adele, jak ji neznáme. Foto:
Stala se snad z oblíbené interpretky namyšlená primadona?
Andy a Kačí jsou bývalé spolužačky. Foto:
Objevem roku v anketě Czech Blog Awards se stal blog My Cooking Diary. Jeho autorka Kačí nás pozvala k sobě do kuchyně, tam, kde vznikají recepty, které denně sledují tisíce lidí. Žádnou velkou firmu...
Snídaně do postele je teď o poznání lepší  Foto:
Valentýn je sice za námi, ale to neznamená, že si nemůžeme dopřát láskyplná gesta po celý rok. Zde je snadný návod, jak udělat snídani do postele s pořádnou dávkou romantiky.
FTV Prima se rozjela do Mikulova představit své plány na podzim... Foto:
Vzhledem k tomu, že FTV Prima natáčí nový seriál Vinaři (a taky se chystá už v sobotu vysílat z Mikulova první Zprávy z mobilního studia), uspořádala tiskovku k podzimnímu schématu právě v moravském...
Snídaně do postele pro Ivu Kubelkovou Foto:
Jak je ale patrné, romantika může mezi dvěma lidmi zůstat dlouhá léta, když se oba snaží. Ivu Kubelkovou nedávno potěšil partner luxusní snídaní až do postele. "Domácí vajíčka od souseda –...
Finalistky České Miss jako barmanky Foto:
Finalistky České Miss jsou na exotickém ostrově v Indickém moři neustále v pokušení. Na Mauriciu totiž výborně vaří, a tak nás zajímalo, co modelky konzumují. Ale nebojte se, není to jen tampon...
Topmodelka Heidi Klum a její osobní strážce Martin Kristen potvrdili, že spolu chodí. Dlouho o svém vztahu mlžili a nechtěli se o soukromí ani jeden bavit. Nyní je vše jinak.

reklama

reklama

reklama